• Naujienos

• KJG bendruomenė išlydėjo jau XXV laidą

18/07/2022

Džiaugsmingai dėkoti Dievui už pabaigtus mokslo metus ir mokyklinio gyvenimo etapą liepos 13 d. į Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčią rinkosi XXV laidos abiturientai. Įteikiant brandą liudijančius atestatus buvo paminėti didžiausias pastangas ir uolumą parodę mokiniai. Iškilmių vakaras buvo kupinas jautrių akimirkų, palinkėjimų, padrąsinimų. Keliauti į tolimesnį gyvenimo etapą ieškant išminties, prasmės, nuolankumo ir bendrystės palydėjo mokytojų, alumnų ir tėvelių sveikinimai.Gimnazijos direktorius kvietė nepamiršti, kad visada galime pasikliauti didesne Dievo ranka! Ceremonijos dalimi buvo ir gimnazijos tradicija tapusi laidos atminimo lenta, atidengiama per išleistuves. XXV liados atiminimo ženklo - dviračio - autorė Milena Stalioraitienė. Dviratis jau (iš)rastas, tad gero, tiesaus, atradimų ir Dievo malonių kupino kelio linkime visiems naujiems KJG alumnams!

• Meilė parodoma labiau darbais, o ne žodžiais
      • Ignacas Lojola
      • Gyvenk, mylėk, svajok, tikėk. Ir Dievo malonės dėka niekuomet nenusivilk.
      • Popiežius Pranciškus
      • Turėtumėte ne tik mylėti ir branginti vienas kitą, bet ir liudyti tą meilę visiems žmonėms.
      • Šv. Ignacas Lojola
  • Bičiuliai