• Kita parama

• Debatai
        Gimnazijoje aktyviai veikia debatų klubas anglų ir vokiečių kalbomis, kurio nariai kasmet laimi Lietuvos čempionatus ir yra kviečiami dalyvauti Europiniuose ir pasauliniuose turnyruose. Jų išvykoms ir dalyvavimui kasmet reikalinga parama. Plačiau apie KJG veikiančius debatų klubus galite skaityti čia debatai anglų k. ir čia  debatai vokiečių k.

Robotika
        Jau nuo 2013 m. gimnazijoje veikiantis robotikos būrelis pasiekė puikių rezultatų ir ne kartą tapo Lietuvos čempionais. Puikiai pasirodę mokiniai atstovavo Lietuvai ir gimnazijai įvairiose tarptautinėse varžybose.
        2019 m.  robotikos komanda "Phoenix" susirungė su 108 konkurentais, atstovaujančiais 50 pasaulio šalių, ir iškovojo pirmąją vietą FLL pasaulio čempionate Detroite (JAV) absoliučioje kategorijoje.
        Gimnazija džiaugiasi nuostabiais mokinių pasiekimais, tačiau kartu ir nerimauja, kai reikia išleisti į tarptautinius čempionatus, nes kelionės išlaidos komandai būna labai didelės, kadangi robotika nėra įtraukta į ŠMM finansuojamų dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių sąrašą. Šiais mokslo metais dar nėra tikslios informacijos apie varžybas, tačiau robotikos entuziastai intensyviai ruošiasi ir planuoja dalyvauti.
        Apie robotikos būrelį plačiau skaitykite robotika

Choras, instrumentinis ansamblis, folkloras
        Gimnazijos choras „Venimus“ yra nuolatinis Dainų šventės, paramos koncertų, įvairių festivalių dalyvis. Gimnazijoje veikiančio folkloro „Aleva“ būrelio dalyviai šoka, dainuoja, groja, gieda, improvizuoja, džiaugiasi bendryste ir atranda savo sielos gelmes. „Man folkloras padeda į gyvenimą žvelgti „šviesiomis“ akimis!“,- džiaugiasi jį lankanti moksleivė.
        Parama reikalinga išvykoms, repeticijoms, įrašams, koncertmeisteriams, aprangoms.

Sporto komandos
        Gimnazijoje aktyviai buriasi krepšininkai ir tinklininkai. Kiekvienais metais gimnazijos komandos dalyvauja įvairiose miesto, respublikos varžybose. 2018 m. merginų tinklinio komanda Kauno miesto pirmenybėse laimėjo I vietą. Gimnazijos krepšinio komanda varžybose Zenono Puzinausko taurei laimėti 2019 m. pavasarį laimėjo I vietą.
        Parama reikalinga kokybiškesnių treniruočių organizavimui, priemonių ir įrangos įsigijuimui.

Naujų mokymosi priemonių ir įrangos įsigijimas
        Kiekvienais mokslo metais gimnazija pasipildo inovatyviomis priemonėmis, kurios reikalingos kokybiškesnių ir įdomesnių pamokų organizavimui.
        2021 m. vasarą, ruošiantis rudeniui, įsigijome 12 vnt. interaktyvių ekranų, todėl šiuo metu kiekviename kabinete yra ekranas, kurio pagalba užtikrinimas ugdymas hibridiniu būdu ir, esant poreikiui, nuotoliniu.

Einamasis remontas/mokymosi erdvių modernizavimas
        Kiekvienais metais gimnazija vykdo įvairius remonto ir atnaujinimo darbus. Daug investicijų pareikalavo pradinių klasių patalpų parengimas.

Vertybinio ugdymo programos/ misijos
        Kauno jėzuitų gimnazijos bendruomenė prasmingai įgyvendina savanorystės idėjas, o privalomą socialinę - pilietinę veiklą verčia gerais darbais. Trejus metus iš eilės Jėzuitų sielovados programos „Magis“ savanoriai darbavosi Kirgizijoje, Indijoje. 2019 m. savanoriai vyko į Keniją. Gimnazija nuosekliai ugdo bendruomeninį jausmą, organizuodama įvairias socialines veiklas ir skatindama mokinių socialines iniciatyvas. Visų veiklų užtikrinimui ir darbų tęstinumui reikia palaikymo, maldos ir finansinės paramos.

• Debatai

• Gimnazijoje aktyviai veikia debatų klubai anglų ir vokiečių kalbomis, kurių nariai kasmet laimi Lietuvos čempionatus ir yra kviečiami dalyvauti europiniuose ir pasauliniuose turnyruose. Jų išvykoms ir dalyvavimui kasmet reikalinga parama.

Plačiau apie KJG veikiančius debatų klubus galite skaityti čia: