• Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2021-2022 m. m. į 5-ąsias klases tvarkos aprašas

Informacinis susitikimas

Nuotolinis susitikimas su gimnazijos administracija vyks gegužės 6 d. 16 val. Pristatoma gimnazija, pagrindiniai taikomi ugdymo principai, galimi ugdymo programų nesutapimai, ugdymo turinio ir proceso savitumai bei priėmimo tvarkos aprašas.

Prisijungimo nuoroda: https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

Priėmimo tvarka

2021–2022 m. m. bus priimti 104 mokiniai (52 berniukai ir 52 mergaitės). Bus suformuotos keturios penktosios klasės (berniukų ir mergaičių po lygiai kiekvienoje).

1. Bendrųjų gebėjimų vertinimo testas (toliau – Testas);
      2. pokalbis su Priėmimo komisija.

Testas atliekamas raštu arba elektroniniu būdu (esant nepalankiai epideminei situacijai) gegužės 29 d. Trukmė 40 min. Kas tikrinama

Visų priėmimo etapų sprendimai nekomentuojami nei žodžiu, nei raštu.

Registracijos anketa

Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai)  iki gegužės 7 d.

Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki gegužės 7 d.