• Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2020-2021 m. m. į I-as gimnazijos klases tvarkos aprašas

Informacinis susitikimas

Nuotolinis susitikimas su gimnazijos administracija vyks balandžio 29 d. 17 val. Pristatoma gimnazija, pagrindiniai taikomi ugdymo principai, galimi ugdymo programų nesutapimai, ugdymo turinio ir proceso savitumai bei priėmimo tvarkos aprašas.

Prisijungimo nuoroda: https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

Priėmimo tvarka

2021–2022 m. m. į I gimnazijos klases konkurso tvarka bus priimti 95–105 mokiniai ir sukomplektuotos 4 klasės.

Bus formuojama viena įvairių dalykų pagilinto mokymo Magis klasė ir viena dvikalbio (lietuvių ir anglų k.) ugdymo Parengiamoji Tarptautinio bakalaureato klasė (PreIB).

1. Testas: tikyba (iki 25%), lietuvių kalba ir literatūra (iki 45%), matematika (iki 45%)

2. Pokalbis su Priėmimo komisija.

Testas atliekamas raštu arba elektroniniu būdu (esant nepalankiai epideminei situacijai) gegužės 22 d. Trukmė 60 min. Kas tikrinama

Registracijos anketa
      Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) iki gegužės 7 d. 17.00 val.
      Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki gegužės 7 d. 17.00 val.