• Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.
        • Albert Einstein
        • Love all, trust a few, do wrong to none.
        • William Shakespear
        • The only person who is educated is the one who has learned how to learn and change.
        • Carl Rogers
      • Priėmimas į I (9) ir PreIB klases

• 2021–2022 m. m. į I gimnazijos klases konkurso tvarka bus priimti 95–105 mokiniai ir sukomplektuotos 4 klasės.

Bus formuojama viena įvairių dalykų pagilinto mokymo Magis klasė ir viena dvikalbio (lietuvių ir anglų k.) ugdymo Parengiamoji Tarptautinio bakalaureato klasė (PreIB).

• Testas: tikyba (iki 25%), lietuvių kalba ir literatūra (iki 45%), matematika (iki 45%)
        • Pokalbis su Priėmimo komisija.

Testas atliekamas raštu arba elektroniniu būdu (esant nepalankiai epideminei situacijai) gegužės 22 d. Trukmė 60 min. Kas tikrinama

KANDIDATŲ REGISTRACIJOS NUORODA: https://forms.gle/HWofJ9vSpVHym84B6
        Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) iki gegužės 7 d. 17.00 val.
        Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki gegužės 7 d. 17.00 val.

Daugiau informacijos: Mokinių priėmimo 2020-2021 m. m. į I gimnazijos klases tvarkos aprašas