• Alumnai

• 1956 m. jėzuitų alumnai Ispanijoje įkūrė Pasaulio jėzuitų alumnų asociaciją. Organizacijos tikslas - vienyti jėzuitų alumnų dvasinę ir kultūrinę veiklą. Asociacija siekia stiprinti draugiškus ryšius tarp buvusių jėzuitų švietimo įstaigų mokinių visame pasaulyje, skatina alumnus dalyvauti bendroje veikloje su Jėzaus draugija.

2001 m. spalio mėnesį buvo įkurta Kauno jėzuitų alumnų asociacija. Organizacija vienija daugybę Kauno jėzuitų gimnaziją baigusių alumnų. Alumnai aktyviai reiškiasi sielovadinėje, pedagoginėje, socialinėje, sportinėje, organizacinėje veikloje gimnazijoje ir už jos ribų. Asociacija kasmet organizuoja rekolekcijas Lietuvos jėzuitų gimnazijų alumnams. Aktyviai bendraujama ir kartu veikiama su Vilniaus jėzuitų gimnazijos alumnais. Siekiama užmegzti kontaktus ir bendradarbiauti su užsienio šalių jėzuitų gimnazijų alumnais.

Vienas garsiausių organizacijos renginių – jubiliejinių gimnazijos laidų susitikimo šventė. Asociacijos nariai noriai dalijasi savo sukaupta patirtimi su gimnazijos mokiniais ir tarpusavyje. Alumnai organizuoja mokymus, seminarus ir konferencijas, daugiausiai profesinio orientavimo, mokslinėmis temomis. Kasmet organizacija teikia „Šuolio stipendiją" labiausiai per metus įvairiapusiškai patobulėjusiam IV klasės gimnazistui. Alumnai yra kviečiami prisidėti prie jaunimo choro veiklos, kartu žaisti krepšinį gimnazijoje bei atstovauti asociaciją sporto varžybose.

Alumnų asociacija inicijuoja bei prisideda prie įvairių socialinių, visuomeninių, edukacinių, sielovadinių projektų įgyvendinimo gimnazijoje ir visoje Lietuvoje. Organizacijos stiprybės pagrindas – gimnazijoje suformuotų vertybių lydimas siekis bendromis jėgomis veikti kilnesniems, didesniems dalykams. KJG alumnų asociacijos nariai maloniai kviečia visus gimnaziją baigusius alumnus, taip pat ir kitus, norinčius prisidėti prie organizacijos veiklų įgyvendinimo, prisijungti prie asociacijos. Mes pažadame Jums įdomiausias veiklas susijusias su Jūsų mylima Kauno jėzuitų gimnazija!

KJG alumnų asociacijos veiklą galite sekti socialinio tinklalapio „Facebook“ puslapyje „KJG alumnų asociacija“, gauti atsakymus į Jums rūpimus klausimus elektroninio pašto adresu kjgalumnai@gmail.com, taip pat galite susisiekti su KJG alumnų asociacijos pirmininku Roku Gerbutavičiumi telefono numeriu +37065278891.

Kviečiame užpildyti anketą ir prisijungti prie Alumnų būrio Registracijos anketa

• Kaip atpažinti Kauno jėzuitų gimnazijos alumną

• Skirtingos asmenybės, profesijos, dienos ritmas, pomėgiai, skirtingos gyvenimo istorijos ir pasirinkimai, tačiau ta pati mokykla, subrandinusi ir padėjusi pamatus tvirtos asmenybės formavimuisi. Šis pasakojimas – apie tris Kauno jėzuitų gimnazijos alumnus, Karolį, Indrę ir Kristijoną, kurių prisiminimuose ši mokykla užima svarbią vietą.

Susipažinkite su šiais alumnais artimiau, perskaitę jų istorijas

Siekiant sustiprinti gimnazijos bendruomeniškumą, supažindinti dabartinius gimnazistus su baigusiais šią ugdymo įstaigą mokiniais ir įkvėpti dar besimokančius, buvo kalbinami skirtingus kelius pasirinkę KJG alumnai, kurie sutiko atskleisti savo gyvenimo istoriją ir papasakojo apie savo veiklas, pasiekimus. Dar daugiau alumnų istorijų – jau netrukus!