• El. paštasTelefonas
    Direktorius kun. Aldonas Gudaitis SJdirektorius@kjg.lt8 37 280 521
    Pavaduotoja ugdymui (I–IV kl.), IB programos koordinatorė Aušrinė Šerepkienėib@kjg.lt8 37 280 527, 8 620 78077
    Pavaduotoja ugdymui (5–8 kl.) Rasa Pilinkienėpavaduotoja@kjg.lt8 687 84719
    Pavaduotojas ugdymui, Pre-IB koordinatorius Virgilijus Sauliusint@kjg.lt8 614 99694
    Pavaduotoja ugdymui Audronė Remeikienė (neformalusis ugdymas, būreliai)renginiai@kjg.lt8 620 30881
    Kapelionas kun. Eugenijus Markovas SJ kapelionas@kjg.lt8 637 49137
    Administracijos raštinė kjg@kjg.lt8 37 280 521, 8 618 19949
    Mokinių raštinė ir priėmimo klausimaigimnazija@kjg.lt8 37 280 525, 8 676 53935
    Bibliotekabiblioteka@kjg.lt8 37 280524
    Budėtojai8 655 13351
    IT specialistasit@kjg.lt8 615 99641
    Dienynasdienynas@kjg.lt
    Pavaduotojas ūkio reikalams Ovidijus Dumčiusukis@kjg.lt 8 620 78108
    Egzaminaiegzaminai@kjg.lt
    Buhalterijabuhalterija@kjg.lt8 614 99782
    Plėtros skyrius, vadovė Edita Zarembienėpletra@kjg.lt8 620 30801
    Psichologė (1-os pradinės, 5–8 kl.) Rasa Kazlauskaitėkazras@kjg.lt8 687 84713
    Psichologė (I–IV kl.) Aušra Laurynaitėlauaus@kjg.lt 8 615 99647
    Socialinė pedagogė Vita Bartulienė barvit@kjg.lt8 615 99608
    5–8 klasių kuratorė Rūta Balčiūnaitė balrut@kjg.lt8 687 84711
    I–IV klasių kuratorius, uniformų klausimai Rimantas Chraptavičiuschrrim@kjg.lt8 687 84726
    CAS ir karjeros koordinatorė (studijos užsienyje) Eglė Labutytė labeg@kjg.lt8 687 84718
    Karjeros koordinatorė (studijos Lietuvoje) Vita Bartulienėkarjera@kjg.lt8 615 99608
  • Rašykite mums

    Jei turite klausimų apie mūsų mokyklą, atsiųskite mums žinutę, naudojant šią formą.
    duomenys siunčiami iš serverio, prašome palaukti