• Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2022-2023 m. m. į I-as gimnazijos klases tvarkos aprašas

Kviečiame į atvirų durų dienas!

Nuotoliniai susitikimai su gimnazijos administracija vyks:

Vasario 10 d. 18.30 val.
      Balandžio 13 d. 17.00 val.

Pristatoma gimnazija, pagrindiniai taikomi ugdymo principai, galimi ugdymo programų nesutapimai, ugdymo turinio ir proceso savitumai bei priėmimo tvarkos aprašas.

Prisijungimo nuoroda: https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

Priėmimo tvarka

2022–2023 m. m. į I gimnazijos klases konkurso tvarka bus priimti 95–105 mokiniai ir sukomplektuotos 4 klasės. Bus formuojamos dvi įvairių dalykų pagilinto mokymo Magis ir DSD klasės, ir viena dvikalbio (lietuvių ir anglų k.) ugdymo Parengiamoji Tarptautinio bakalaureato klasė (toliau Pre-IB).

1. Testas: tikyba (iki 25%), lietuvių kalba ir literatūra (iki 45%), matematika (iki 45%).  Pre-IB klasės kandidatai atlieka tą patį Testą.

2. Pokalbis su Priėmimo komisija.

Testas atliekamas raštu arba elektroniniu būdu (esant nepalankiai epideminei situacijai) balandžio 30 d. 12.00 val. Trukmė 60 min. Kas tikrinama

Registracijos anketa
      Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) iki balandžio 27 d. 17.00 val.
      Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki balandžio 27 d. 17.00 val.