• kol kas nėra duomenų
    • Gyvenimas kartu - lyg konstravimo žaidimas!

    • 2022-2023 metais Kauno jėzuitų gimnazija partnerės teisėmis dalyvauja Erasmus+ Partnerysčių projekte KA2 (projekto kodas: 2021-1-BE01-KA220-SCH-000023824) pavadinimu “Gyvenimas kartu - lyg konstravimo žaidimas!” (Vivre ensemble, un jeu de construction!  / Live together: a construction game!) 

     Projekto koordinatoriai - vidurinė mokykla Belgijoje GPH - Institut de la Providence - Humanités. Projekto partneriai: Liceo Scientifico Statale "F. Masci", Italija; Association Ecole de Provence, Prancūzija; Kauno jėzuitų gimnazija.

     Kovo 13-17 d. KJG atstovės Vitalija Miškinienė ir Edita Zarembienė kartu su partneriais Belgijoje aptarė projekto detales ir veiklų planą.

    • Erasmus+ Europos miestai: praeities veidrodžiai ir rytojaus atspindžiai

    • Erasmus+ projektai nėra naujiena Kauno jėzuitų gimnazijoje, tačiau pagaliau į mokyklą atkeliavo ir projektas prancūzų kalba! Dar 2018 m. rugsėjo mėnesį gimnazijoje prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į Erasmus+ projektą „Europos miestai: praeities veidrodžiai ir rytojaus atspindžiai“, vienijantį keturias šalis: Prancūziją, Bulgariją, Rumuniją ir Lietuvą.

     Kadangi dažnai nepažįstame net ir kaimyninių šalių kultūros, šiame projekte mokiniai buvo kviečiami atrasti skirtingus Europos miestus, susipažinti su jų praeitimi ir dabartimi.  Dalyviai skatinami apmąstyti tarpkultūriškumo sąvoką bei gerinti prancūzų kalbos įgūdžius ir savo akademines žinias ne tik geografijos, ekonomikos, istorijos, literatūros, architektūros ir pan. srityse.

     Gimnazijos mokiniai jau lankėsi Prancūzijoje, kur turėjo galimybę pažinti Grenoblio miestą ir patirti jo gyvenimo ritmą. Taip pat jau nukeliauta ir į Bulgariją, kur atrastas nepaprastai žavingas Veliko Trnovo miestas, ir į Rumuniją, kur mėgautasi pažintimi su Bukareštu. Projekto dalyviai kovo 26 d. nuotoliniu būdu atvyko ir į Kauną. Pažintis su miestu dėl pandemijos komplikuota tačiau nešanti daug vilties. Jėzuitų gimnazijos mokiniai kūrė video reportažus, ruošė programą, įdomias užduotis bičiuliams. 

    • Erasmus+ MODEL UNITED NATIONS Jungtinių Tautų darbo simuliacija

    • Projekte MUN (arba Model United Nations) - Jungtinių Tautų darbo simuliacija dalyvauja penkios šalys: Lietuva, Ispanija, Italija, Portugalija, Turkija.
     Projekto trukmė 2019-2021, bet dėl pandemijos projekto vykdymas pratęstas vieneriems metams iki 2022.
     Penkių tarptautinių susitikimų metu įvairiuose komitetuose diskutuojamos globalios problemos, tokios, kaip gamtos apsauga, gamtos išteklių naudojimas, ginklavimasis ir tarptautinis saugumas, demokratija, bendradarbiavimas švietime, globalizacija ir kitos.
     Projekto pagrindinis tikslas yra skatinti mokinius domėtis pasauliniais įvykiais, kritiškai juos vertinti, kelti problemas ir rasti sprendimus.

    • Mokyklų mainų partnerysčių projektas „SAVENOTWASTE“

    • 2020 m. gruodžio 1d. kartu su kitomis penkiomis Europos mokyklomis pradėjome tarptautinio mokinių judumo projektą „SAVENOTWASTE“ (Nr. 2020-1-HU01-KA229-078802_5). Projektu siekiama reaguoti į XXI a. ekologinius iššūkius. Esame tvirtai įsitikinę, kad švietimas gali būti veiksmingiausia priemonė, galinti teigiamai paveikti jaunosios kartos požiūrį į aplinką. Šiuo projektu siekiama įgyvendinti nedidelius, bet praktiškus žingsnius, kad sumažintume atliekų kiekį ir ugdytume ekologinį mąstymą tiek individualiu mokinių, tiek mokyklų lygmeniu. Projekto tikslas - paskatinti mokinius ir jų šeimas tvarkyti savo namus aplinkai draugišku būdu; kurti ekologiškai sąmoningą mokyklą, paskatinant dalyvaujančių mokyklų mokinius per socialinę žiniasklaidą daryti poveikį aplinkai. Projektu "SAVENOTWASTE" siekiama pasiekti platesnę tikslinę grupę, įtraukiant ne tik projekte dalyvaujančius mokinius, bet ir kitus paauglius per eTwinning veiklą, o taip pat, ir jų šeimas. Planuojama tai daryti taikant įvairias socialinių tinklų svetaines, kurios yra populiarios tarp skirtingų kartų.

     Projektas vykdomas 33 mėn. nuo 2020-12-01 iki 2023-08-31
     Projekte dalyvauja 6 mokyklos:

     1. Miškolco Fényi Gyula jėzuitų gimnazija (VENGRIJA) – projektą koordinuojanti mokykla; 
     2. Hamburgo Šv. Ansgaro katalikiška mokykla (Sankt - Ansgar Schule) (VOKIETIJA) 
     3. Krokuvos Šv. Stanislovo Kostkos jėzuitų mokykla (KOSTKA Publiczne Liceum Ogolnoksztalcace Jezuitow im. sw. Stanislawa Kostki) (LENKIJA); 
     4. Porto valstybinė mokykla (Agrupamento de Escolas Nº1 de Marco de Canaveses) (PORTUGALIJA); 
     5. Tudela Šv. Pranciškaus Ksavero jėzuitų mokykla (Colegio San Francisco Javier) (ISPANIJA);
     6. Kauno jėzuitų gimnazija (LIETUVA).
       
  • Kontaktinė informacija

   • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
   • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
   • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
   • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
   • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
  • Prisijungti