• Kviečiame į atvirų durų dienas!

• Nuotolinis susitikimas su gimnazijos administracija vyks:

sausio 13 d. 19 val.

vasario 24 d. 19 val.

kovo 24 d. 19 val.

Prisijungimo nuoroda: https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

Pristatoma gimnazija, pagrindiniai taikomi ugdymo principai, ugdymo turinio ir proceso savitumai bei priėmimo tvarkos aprašas.

• Priėmimo tvarka

2022–2023 m. m. bus priimtas 21 mokinys ir suformuota viena pirma klasė. Neturėdama galimybių priimti visų norinčių mokytis, KJG rengia konkursą, kurio etapai:

1. Prašymo-motyvacinės anketos pateikimas.

2. Pokalbis su priėmimo komisija (tik pakviestiems).

Visų priėmimo etapų sprendimai nekomentuojami nei žodžiu, nei raštu.

Naujų mokinių registracija

Prašome užpildyti anketą dėl priėmimo ir atsakyti į klausimus:

Prašymas ir motyvacinė anketa

Gavę anketą, su Jumis susisieksime. Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai). Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu priemimas@kjg.lt

• Susipažinkite su pradinukų mokymo(si) veiklomis ir aplinka, kurioje vyksta dalis ugdymo(si) veiklų:

• Gimnazija atsiriboja nuo licencijuotų laisvųjų ir kitų mokytojų (tarp jų ir šia veikla užsiimančių KJG mokytojų) savarankiškai teikiamos informacijos teisingumo ir komentarų stojimo į gimnaziją klausimais bei nepalaiko tokios veiklos.