• Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2022-2023 m. m. į Tarptautinio bakalaureato Diplomo programos (ENROLLING IN THE IB DIPLOMA PROGRAMME  AT KAUNAS JESUIT HIGH SCHOOL 2022) tvarkos aprašas

Priėmimo tvarka

2022–2023 m. m. į Tarptautinio bakalaureato Diplomo programos klasę konkurso tvarka bus priimti  mokiniai iš Kauno ir kitų Lietuvos miestų mokiniai, baigę II,/III (10/11)  gimnazijos klases.

Bus sudaromos mobiliosios grupės iš mokinių, pasirinkusių tą patį mokomąjį dalyką.

1. Testas: anglų kalba (iki 50%), matematika (iki 50%).

2. Pokalbis su Priėmimo komisija.

Testas atliekamas raštu gegužės 28 d. (grįžusiems iš mainų programos birželio 29 d.) Trukmė 120 min.

Registracijos anketa

Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) iki gegužės 20 d. 17.00 val.

Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki gegužės 20 d. 17.00 val.