• Tarptautinė patirtis, ilgametės ugdymo tradicijos

• Gimnazija, būdama tarptautinio jėzuitų tinklo nare, turėdama ilgametes tradicijas ir ugdymo procese nuosekliai taikydama jėzuitų pedagogiką, pradinukus lavina pagal individualų holistinį metodą (pritaikant kontekstualaus, reflektyvaus, patirtinio, vertybinio ir transformatyvaus ugdymo nuostatas). Tai leidžia mažiesiems mokinukams gauti ne tik žinių, bet ir patirties, padeda jiems tą patirtį reflektuoti, drąsina imtis veiksmų, skatina atsižvelgti į juos supančią aplinką (kontekstą) ir kviečia juos įsivertinti savo padarytą pažangą.

Vienas iš KJG pradinių klasių pranašumų yra tai, jog čia pradinukai mokomi atsižvelgiant į Lietuvos pradinio ugdymo bendrąją programą, papildant ją Pearson Edexcel iPrimary programos elementais, ir sutvirtinant jėzuitiško ugdymo principais. Rūpestis mažuoju mokinuku nesibaigia su išdėstytu privalomu ugdymo turiniu, bet tęsiasi smagiose pasirenkamose veiklose (meno, sveikos gyvensenos, konstravimo, eksperimentų ir kituose užsiėmimuose), o taip pat yra suteikiama individuali pagalba patiriantiems mokymosi sunkumų.

• Stiprios asmenybės lavinimas – nuo pirmųjų dienų

• Holistinis ugdymas KJG remiasi penkiomis vertybinėmis kolonomis – intelektualumu, dvasingumu, kūrybiškumu, bendruomeniškumu ir sportiškumu. Šiomis kolonomis beremiantis savo ateitį žmogus tampa visapusiška, stipri ir atvira pasauliui asmenybė. Ignaciškasis siekis rasti Dievą visuose dalykuose drąsina pradinukus kelti įvairius klausimus, kviečia ieškoti tiesos, padeda jiems tapti mylinčiais ir tikinčiais žmonėmis.
          Tapti teisingu, atsakingu, gebančiu tarnauti kitiems, mokiniams padeda neišdildomą patirtį teikiančios KJG iniciatyvos. Pradinukai turi galimybę patirti tokias KJG veiklas, kaip Cura personalis diena (lot. rūpestis asmeniu), Mag+s diena, Bendruomenės diena, dvasinės rekolekcijos, įvairios stovyklos, šventės ir renginiai. KJG didžiuojasi, kad sklandus šių iniciatyvų įgyvendinimas buvo užtikrintas net ir dirbant bei mokantis nuotoliniu būdu.
          Unikalioje Kauno Senamiesčio vietoje, visai šalia Nemuno ir Neries santakos besimokantys jaunieji jėzuitų mokinukai kviečiami tapti sveiki, aktyvūs ir darnūs. Šiuos įgūdžius jiems padeda lavinti sveikos gyvensenos užsiėmimai, judriosios pertraukos, aktyvi veikla lauke, pažintiniai žygiai, varžybos ir turnyrai.

• KJG pradinės klasės - išmintingas tėvų pasirinkimas

• Mokytis KJG pradinėje – išmintingas ir strategiškas sprendimas. Pradines klases KJG baigęs mokinys drąsiai jausis stodamas į gimnazijos 5-ąją klasę arba rinksis Prie-IB (pasirengimo Tarptautiniam bakalaureatui) programą, kurią vėliau galės tęsti ir 9-oje (I-oje gimnazinėje) klasėje. Pabaigę KJG pagrindinio ugdymo ar Tarptautinio bakalaureato programas mokiniai tampa puikūs kandidatai į geriausius Lietuvos ar užsienio universitetus.
          KJG svajonė atverti duris pradinukams užtikrina galimybę užauginti jauną žmogų vertybiškai stiprų, atvirą, savo žiniomis gebantį kurti geresnį pasaulį. Jėzuitai įsitikinę, kad visi esame gimę kilnesniems tikslams  ir šūkiu Ad majora natus sum pasitinka visus norinčius mokytis KJG!

Su priėmimo tvarka galite susipažinti čia.

• Prisijunkite prie pradinės 1-os klasės KJG!