• Priėmimo tvarka

2023–2024 m. m. bus suformuota 1 pirmokų klasė, ne daugiau kaip 21 mokinys. Neturėdama galimybių priimti visų norinčių mokytis, KJG rengia konkursą, kurio etapai:

1. Prašymo-motyvacinės anketos pateikimas.

2. Pokalbis su priėmimo komisija (tik pakviestiems).

Visų priėmimo etapų sprendimai nekomentuojami nei žodžiu, nei raštu.

Naujų mokinių registracija

Prašome užpildyti anketą dėl priėmimo ir atsakyti į klausimus:

Prašymas ir motyvacinė anketa

Gavę anketą, su Jumis susisieksime. Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai). Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu priemimas@kjg.lt

Atvirų durų dienos

Kviečiame susipažinti su KJG pradiniu ugdymu ir priėmimo į 1-ą klasę tvarka. Pristatymas vyks nuotoliniu būdu.  Prisijungimo nuoroda: https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

Sausio 10 d. 16.00  val.

Vasario 21 d. 16.00 val.

Kovo 28 d. 16.00 val.

Informacija teikiama tel. +37067653935, el. p. priemimas@kjg.lt, pradine@kjg.lt

• Gimnazija atsiriboja nuo licencijuotų laisvųjų ir kitų mokytojų (tarp jų ir šia veikla užsiimančių KJG mokytojų) savarankiškai teikiamos informacijos teisingumo ir komentarų stojimo į gimnaziją klausimais bei nepalaiko tokios veiklos.