• Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2021-2022 m. m. į 1-as klases tvarkos aprašas

Norinčius susipažinti su pradinukų mokymo(si) vieta, patalpomis ir Senamiesčio aplinka, kurioje vyks dalis ugdymo(si) veiklų, kviečiame pasižiūrėti čia.

Informacinis susitikimas

Nuotolinis susitikimas su gimnazijos administracija vyks gegužės 27 d. 18 val.  ir birželio 2 d. 18 val. Pristatoma gimnazija, pagrindiniai taikomi ugdymo principai, ugdymo turinio ir proceso savitumai bei priėmimo tvarkos aprašas.

Prisijungimo nuoroda: https://meet.google.com/epp-xtwp-pws

Priėmimo tvarka

2021–2022 m. m. bus priimta iki 40 mokinių (20 berniukų ir 20 mergaičių). Bus suformuotos dvi pirmosios klasės (berniukų ir mergaičių po lygiai kiekvienoje).
      Neturėdama galimybių priimti visų norinčių mokytis, KJG rengia konkursą, kurio etapai:

1. prašymo-motyvacinės anketos pateikimas: nuo kovo 10 d. 12 val. iki balandžio 19 d. 16 val.

Papildomas priėmimas: iki birželio 17 d.

2. pokalbis su priėmimo komisija (tik pakviestiems): nuo balandžio 26 d. iki gegužės 14 d. /  birželio 19-22 d.

Duomenys apie įstojimą/neįstojimą paskelbiami iki gegužės 18 d. / iki birželio 23 d.

Visų priėmimo etapų sprendimai nekomentuojami nei žodžiu, nei raštu.

Prašymas ir motyvacinė anketa (aktyvi iki birželio 17 d.
      Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai).
      Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki balandžio 19 d. / iki birželio 17 d.