• Priėmimo tvarka

Mokinių priėmimas 2023-2024 m. m. į 5-ąsias klases vyks 2023 m. balandžio 22 d.

Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2022-2023 m. m. į 5-ąsias klases tvarkos aprašas

2022–2023 m. m. bus priimti 104 mokiniai (52 berniukai ir 52 mergaitės). Bus suformuotos keturios penktosios klasės (berniukų ir mergaičių po lygiai kiekvienoje).

1. Bendrųjų gebėjimų vertinimo testas (toliau – Testas);
      2. pokalbis su Priėmimo komisija.

Testas atliekamas raštu arba elektroniniu būdu (esant nepalankiai epideminei situacijai) balandžio 30 d. Trukmė 40 min. Kas tikrinama

Visų priėmimo etapų sprendimai nekomentuojami nei žodžiu, nei raštu.

Registracijos anketa

Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) iki balandžio 27 d. 17.00 val.

Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki balandžio 27 d.