• Daugiau informacijos rasite čia:

Mokinių priėmimo 2020-2021 m. m. į III gimnazijos klases tvarkos aprašas

Informacinis susitikimas

Nuotolinis susitikimas su gimnazijos administracija vyks balandžio 1 d. 18 val. Pristatoma gimnazija, pagrindiniai taikomi ugdymo principai, ugdymo turinio ir proceso savitumai bei priėmimo tvarkos aprašas.

Susitikimo nuoroda: https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

Priėmimo tvarka

2021–2022 m. m. į III laisvas gimnazijos klasėse vietas konkurso tvarka bus priimti  mokiniai iš Kauno ir kitų Lietuvos miestų mokiniai, baigę II-ą (10-ą) gimnazijos klases.

Bus sudaromos mobiliosios grupės iš mokinių, pasirinkusių tą pačią studijų kryptį.

1.   II-os (10-os) klasės metinių pasiekimų vidurkis (ne mažesnis kaip 9 balai).

2.  Pokalbis su Priėmimo komisija.

Registracijos anketa

Prašymą tik internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) iki gegužės 20 d. 17.00 val.

Papildomi dokumentai pristatomi el. paštu iki gegužės 20 d. 17.00 val.