• kol kas nėra duomenų
   • Pagalba ukrainiečiams

   • Kauno jėzuitų gimnazija į savo klases priima ukrainiečius moksleivius ir stengiasi užtikrinti mokiniams, atvykusiems iš Ukrainos, priimtiniausią ugdymą.

    Kviečiame visą KJG bendruomenę prisidėti!

    • Ieškome "šeimų bičiulių" mūsų gimnazijoje besimokantiems ukraniečių moksleiviams ir jų šeimoms. Kviečiame registruotis šeimas galinčias dovanoti savo laiką, bendrystę ar kitaip padėti mūsų gimnazijoje besimokantiems ukrainiečių vaikams ir jų šeimoms (galbūt galite pasikviesti vakarienės, į gamtą, kiną, norite parodyti Lietuvą ar kitaip megzti ryšį ir suteikti pagalbą).
    • Taip pat, nors poreikiai dar tikslinami, kviečiame pildyti šią anketą, jei turite kuo pasidalinti, ypatingai mokymosi priemonėmis (kompiuterine technika, kanceliarinėmis priemonėmis ir t.t.).

    Šiuo metu, taip pat kontaktuojame su Kulautuvos sanatorija dėl pagalbos ten esantiems vaikams. Nuo kovo 16 d. atidaromas paramos vaikams iš Ukrainos rinkimo punktas Kaune Raudondvario pl. 84 (įvažiavimas iš Brastos gatvės). Darbo laikas: darbo dienomis 12-19 val., šeštadienį: 10-15 val.
    Šiuo metu reikalingi savanoriai, galintys priimti paramą. Norinčius pagelbėti, kviečiame skambinti šiuo telefonu: +37061620404.
    Paramos centro atstovai perduoda žinią dėl dovanojamų daiktų: "daiktus prašome rūšiuoti, užrašyti paketo turinį. Maloniai prašome neaukoti panaudotų daiktų kaip humanitarinės pagalbos".


    Jėzuitų provincija drauge su Vilniaus arkivyskupijos kurija ir Vilniaus arkivyskupijos Caritu sudarė svarbių kontaktų sąrašą ir sudėjo įvairius pasiūlymus, kurie aktualūs ukrainiečiams ir juos priimantiems žmonėms/institucijoms (informacija nuolat atnaujinama):

    www.jezuitai.lt/naujienos/pagalba-ukrainai

    Apibendrinta informacija ukrainiečių kalba

    Prašome persiųsti ją tiems, kam gali būti aktualu.

    Dėkojame už Jūsų gerumą!