• Abiturientų išradimas pelnė tarptautinį apdovanojimą

     • TB2 mokiniai Rokas Tarasevičius, Paulius Dovidaitis ir Jonas Krikščionaitis varžėsi su 43 komandomis Rygoje vykusiame Codex 2022 hackatone ir laimėjo Latvijos pašto iššūkį bei pagrindinį renginio prizą. Abiturientai sukūrė išmanią siuntų sekimo sistemą leidžiančią gyvai stebėti jų buvimo vietą bei optimizuoti pristatymo paslaugas. Daugiau apie jų projektą.

    • Biologijos olimpiados prizininkas
     • Biologijos olimpiados prizininkas

     • Birželio 16 d. 7 b kl. mokinys Donatas Aleksandras Vasiliauskas laimėjo II vietą XV Lietuvos 5-8 klasių mokinių respublikinėje biologijos olimpiadoje. Mokytoja Inga Vareikienė ir visa bendruomenė sveikina Donatą ir linki daug sėkmingų akimirkų ateityje!

       

     • Septintų klasių „Pamokos kitaip‘‘ Vokietijoje

     • Birželio 10-14 d. 7 a, b ir c klasės įveikė “amžiaus kelionę”! Mokiniai lankėsi Poznanėje, Falkensteino pilyje stebėjo ten auginamų plėšriųjų paukščių pasirodymą, nuvyko į UNESCO paminklų sąrašą įtrauktą Kvedlinburgo miestą, kuriame šalia Šv. Servacijaus bažnyčios įsikūrusio vienuolyno metraštyje 1009 m. pirmą kartą paminėtas Lietuvos vardas. Kelionės metu KJG delegacija grožėjosi Harco sostine Goslaru, kuris laikomas fachverko namų statybos būdo perlu (iš šio miesto yra kilusi garsi pramonininkų šeima Siemens). Iš Harco kalnų miesto Vernigerode istoriniu siauruoju geležinkeliu mokyklos komanda pakilo į aukščiausią Harco kalnų viršukalnę - mistinį Brokeno kalną (1042 m). Pakilus į aukščiausią Harco kalnų viršukalnę, KJG delegacijai teko nuo jos nusileisti pėstute ir įveikti 7 km žygį žemyn. Lankydamiesi Magdeburge, septintokai stebėjosi inžinieriniu stebuklu - Magdeburgo vandens tiltu, ilgiausiu laivybiniu akveduku pasaulyje, nutiestu virš sausumos per Elbės upę. Šiame mieste visus sužavėjo austrų architekto F.Hundertwasserio projektuotas nestandartinis pastatas “Žalioji citadelė”. Eisenacho mieste, J. S. Bacho gimtinėje komanda aplakė Vartburgo pilį, kurioje Martynas Liuteris vertė į vokiečių kalbą Naująjį Testamentą, viešėjo Erfurte - Martyno Liuterio jaunystės ir studijų mieste.

      7-ųjų klasių mokiniai ne tik patobulino savo kalbines ir kultūrines kompetencijas, tačiau jie turėjo puikią galimybę po ilgai trukusio karantino vėl bendrauti ir draugauti “gyvai”, žaisti, susirasti naujų draugų ir geriau pažinti vienas kitą. Septintokus į kelionę lydėjusios mokytojos D. Kulviečiuvienė,  R. Žeimienė, I. Vareikienė, G. Dapšauskytė ir I. Stonienė džiaugėsi išgirdusios, kad į tokią kelionę vaikai mielai vyktų dar kartą

     • Projektas, kuriuo siekiama stabdyti neapykantos kalbą internete

     • Projektas "I Say No to Online Hate Speech" vyko visus 2021-2022 mokslo metus eTwinning platformoje tarp Kauno jėzuitų gimnazijos Lietuvoje, Institut de Providence - Humanités – Gosselies Belgijoje  ir Liceo Scientifico Statale "F. Masci" Italijoje.  KJG Anglų kalbos mokytojos Vitalija Miškinienė ir Rasma Stuokienė savo pamokų metu supažindino mokinius su neapykantos kurstymo internete ypatybėmis, supažindino mokinius, kaip neapykantos kurstymas internete paveikia ne tik pavienį asmenį ar grupę, bet ištisas bendruomenes.  

      Tikimasi, kad mokiniai tapo atidesni internete neapykantą kurstančios kalbos apraiškoms, įgijo žinių, kaip tinkamai reaguoti tapus auka, ar susidūrus su neapykantos atvejais draugų rate. Projektui pasibaigus, mokiniai dalijosi savo patirtimis, naujomis žiniomis apie neapykantos kalbos žalą. Jaunuoliams projekto veiklos atvėrė akis apie virtualioje aplinkoje skleidžiamų žodžių poveikį. Mokiniai liudijo, kad tai padės jiems dar jautriau vertinti įvairias situacijas ir aplinką, džiaugėsi projekto nauda, nes išmoko būdų, kaip neleisti plisti neapykantos kalbai internete ir padėti apsaugoti tuos, kurie patiria patyčias ir tampa aukomis.   

     • Prancūziško spektaklio premjera aštuntokų išleistuvėse

     • Birželio 9 d. 8d klasės mokiniai palydėjo mokslo metus labai prancūziškai ir su trenksmu ant scenos! Dalis klasės mokinių, globojami prancūzų k.mokytojos Evelinos Listovos pristatė premjerinį spektaklį prancūzų kalba – „Roméo et Julliette n’aura pas lieu“ („Romeo ir Džiuljetos nebus“). Klasės mokinių tėvai, giminaičiai, mokytojai ir gimnazijos administracijos atstovai galėjo stebėti spektaklį su subtitrais, tad buvo be galo džiaugu išvysti visų entuziastingas reakcijas!

      Po spektaklio įvyko iškilmingi klasės auklėtojos, Lauros Bulkevičienės, lydėjusios mokinius nuo penktos klasės, sveikinimai. Jautrų padėkos žodį tarė mokinių tėvai, atsidėkodami už nuostabų auklėtojos darbą, atsidavimą ir stiprybę! Auklėtoja taip pat pasveikino mokinius įteikdama atminimo dovanėles su pačių jų pačių rašytomis mintimis. Renginį taip pat paskanino tėvelių suorganizuotos vaišės! Dėkojame už galimybę parodyti spektaklį bei taip džiugiai palydėti 8 klasę!

    • "Tavo žvilgsnis 2022" vertimo konkurso nominantai
     • "Tavo žvilgsnis 2022" vertimo konkurso nominantai

     • Sveikiname Saulę Vaidelytę (8b) ir Martyną Vaitkutę (8b), įvertintas diplomais už ilgo teksto iš anglų kalbos į lietuvių kalbą vertimus bei Ugnę Žirgutę (8a), apdovanotą diplomu už trumpo teksto vertimą (anglų kalbos mokytoja I. Daugirdienė)

     • KJG komanda iš Portugalijos parsivežė JT darbo patirties

     • Birželio pirmąją savaitę paskutinio Erasmus+ Model United Nations projekto vizito metu Vila Verde miestelyje Portugalijoje mokiniai Aistė JurgelėnaitėTomas Andzelis, Ignas Karvelis, Augustė Jurjonaitė (IB1), Eva Dikčutė, Karina Kandrotaitė (IIIm) diskutavo, kaip finansuoti pabėgėlių švietimą, mokslo priemones ir kaip kovoti su rasizmu prieš pabėgėlius mokinius. Veikla vyko Socialiniame, Humanitariniame, Kultūriniame komitete. Dalyvius lydėjo anglų k. mokytoja Loreta Čižinauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Pilinkienė ir buhalterė Žaneta Medinienė

      Lietuvių komanda pasiekė puikius rezultatus - priimta rezoliucija, gauti Best Delegate, Outstanding Delegate ir Honorable Mention Delegate apdovanojimai. Tarp sesijų visa gimnazijos komanda aplankė įspūdingos architektūros Porto ir Viana do Castelo miestus, grožėjosi Atlanto vandenynu, susipažino su portugalų tradicine virtuve, lankėsi tautinio kostiumo muziejuje, šiltai bendravo su delegatais iš kitų šalių. Projektas baigėsi, bet draugystė uzsimezgusi jo metu tęsiasi.

     • Kilnus elgesys per mokslo metus neliko nepastebėtas

     • Su gimnazijos kapelionu susitiko mokiniai, surinkę 30-39 paskatinimo taškų, aktyviai dalyvavę mokykloje įvairiose veiklose, atstovavę gimnaziją ir kitais būdais prisidėję prie gimnazijos bendruomenės kūrimo. Padėkos ir sveikinimai prasidėjo susitikus ant vienuolyno stogo, skanaujant ledus drauge su kapelionu, užduodant jam įvairius klausimus, o vėliau tęsėsi visiems kartu keliaujant pažaisti bouling'o. Džiaugiamės mokinių surinktais paskatinimo taškais ir dėkojame už puikų pavyzdį kitiems!

      Birželio 17 d., prieš Ad Majora šventę, vyks Pusryčiai su direktoriumi mokiniams, surinkusiems 50 ir daugiau paskatinimo taškų.

     • "Kalbų kengūros 2022" nugalėtojai

     • Auksinės kengūros apdovanojimai už anglų kalbos įvertinimus skirti Viltei Vitkauskaitei (8c), Austėjai Strasevičiūtei (8b), Martynai Vaitkutei (8b), Martynui Ptašinskui (8c), Nojui Paražinskui (8d), Ugnei Žirgutei (8a), Normantui Šarkai (8d), Annai Narkevičiūtei (8d), Tautvydui Morkūnui (8a), Saulei Vaidelytei (8b), Rusnei Vasiliauskaitei (8b), Ignei Surantaitei (8a), Emilijui Poviliūnui (8a), Gabijai Raugailaitei (8b), Nojui Žibikui (8c).

      Sidabrinės kengūros apdovamojimai už anglų kalbos įvertinimus įteikti Ąžuolui Meškiui (8c), Guodai Snicoriūtei (IAdM). 

      Mokinius paruošė anglų kalbos mokytoja I. Daugirdienė

   • Kontaktinė informacija

    • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
    • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
    • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
    • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
    • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
   • Prisijungti