• Prisijunk prie tarptautinio projekto ir aplankyk Krokuvą!
     • Prisijunk prie tarptautinio projekto ir aplankyk Krokuvą!

     • Jei esi KJG 9 kl. ar 11 kl. mokinys(-ė), jei tave domina XXI a. ekologiniai iššūkiai ir turi troškimą įgyvendinti nedidelius, bet praktiškus žingsnius, kad skatintum ekologinį mąstymą ir elgseną, dalyvauk tarptautiniame Erasmus+ mokinių mobilume! 

      Projekto pavadinimas: „SAVENOTWASTE"
      Vizito vieta: Šv. Stanislovo Kostkos jėzuitų mokykla, Krokuva, Lenkija 
      Vizito data: 2022 m. lapkričio 28 d.–gruodžio 2 d. 
      Amžius: 9 ir 11 kl.mokiniai
      Dalyvių skaičius: 6 atranką praėję mokiniai

      Reikalavimai:
      - esate nedalyvavę ankstesniuose šio projekto mobilumuose;
      - gebate bendrauti anglų k.; 
      - norite gilintis į ekologines temas ir aktyviai įsitraukti į projekto veiklas;
      - turite galimybę savo šeimoje apgyvendinti mokinį iš kitos šalies, kai pavasario semestre mobilumas vyks KJG.  
      - turite ne mažiau kaip 6 mėn. galiojantį LR pasą arba tapatybės kortelę.

      Norinčius dalyvauti, kviečiame iki lapkričio 3 d. užpildyti motyvacinę anketą.

      Jei turite klausimų, nedvejokite, užeikite į 201 kab. pasikalbėti su šio projekto koordinatore Vilma Šliužaite.

     • Orientacinio konkurso laimėtojos

     • Drauge su geografijos mokytoja Loreta Latviene džiaugiamės ir sveikiname I M klasės mokines Adrijaną Juknaitę, Austėją Rakutytę, Dorotėją Janulytę ir Izabelę Makštytę laimėjusias II vietą Kauno m.  9–12  klasių mokinių  kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“.

     • KJG bendruomenė dalyvavo dviračių žygyje

     • KJG bendruomenės nariai rudens savaitgalius leidžia aktyviai, darniai ir smagiai! Dviračių orientavimosi varžybose, kurias suorganizavo fizinio ugdymo mokytojai Laura Bulkevičienė ir Aivaras Pranckevičius dalyvavo įvairių KJG klasių mokiniai su savo šeimomis. Lampėdžiuose vykusios šventės rezultatai – puiki nuotaika, džiaugsmingos pažintys, pramankštinti raumenys, nuostabus laikas su šeima, pabuvimas gamtos apsuptyje... ir daug šypsenų! Dalyviai dėkoja organizatoriams ir nekantriai laukia kitos progos!

     • Ekologijos žinių stiprinimas Ispanijoje

     • Spalio 3-7 d. šeši KJG mokiniai, Vaiva Stonytė, Miglė Karoblytė, Barbora Ylaitė, Saulė Cicėnaitė, Augustas Bičius bei Lukas Pranskūnas, lydimi fizinio ugdymo mokytojo Artūro Ševeliovo bei šio projekto koordinatorės Vilmos Šliužaitės dalyvavo Erasmus+ projekto ,,SaveNotWaste" mobilume Tudelos Pranciškaus Ksavero jėzuitų gimnazijoje, Ispanijoje.

      Kartu su mokiniais iš Vengrijos, Lenkijos, Portugalijos bei Ispanijos, dalyviai diskutavo apie vandens užterštumą, jo išsaugojimo būdus, ieškojo praktinių sprendimų švaraus, gėlo vandens išsaugojimui. Visi grįžo kupini geriausių įspūdžių, praturtėję ne tik žiniomis, bet ir naujais draugais! 

     • Tarptautiniuose debatuose Lietuvai atstovavo KJG mokiniai

     • Tarptautiniame vokiečių kalbos konkurse „Jaunimo debatai Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europoje“ rugsėjo 25–30 d. Lietuvai atstovavo KJG IB2 kl. mokiniai Karolis Liutkus ir Rugilė Urniežiūtė. Budapešte vykusios XVI-osios finalinės savaitės dalyviai diskutavo kontraversiškais klausimais: "Ar kova su vienatve turėtų tapti vyriausybės uždaviniu?"; "Ar visose ES šalyse turėtų būti įvesta arba atkurta privalomoji karinė tarnyba?".

      Sveikiname mokinius bei juos lydėjusią mokytoją Vilma Palienę, kurie dėjo visas pastangas, kad mūsų šalies ir gimnazijos vardas iškilmingai skambėtų tarptautinėje erdvėje! 

     • Gyvenimas kartu - lyg konstravimo žaidimas

     • Šiuo šūkiu pavadinto Erasmus+ programos projekto dalyviai rugsėjo pabaigoje susitiko Lietuvoje. Mūsų šaliai šiame projekte atstovaujanti KJG komanda pasisvečiuoti pakvietė belgų, italų ir prancūzų delegacijas. Programa buvo kupina galimybių geriau pažinti vieniems kitus - mokiniai pristatė savo šalis, mokėsi kalbų, keliavo po Lietuvą, aplankė muziejus, drauge su gimnazijos choru ir folkloro ansambliu AleVa dainavo ir šoko!
      Konstruoti tarptautinę draugystę jaunuoliams padėjo KJG komandą šiame projekte globojanti mokytoja Vitalija Miškinienė su puikiomis kolegėmis! 
      Dėkojame visiems dalyviams ir prisidėjusiems, kad šis gyvenimo žaidimas taptų malonus ir sklandus!

     • Sveikiname mokytojus su jų diena!

     • Šventinį Tarptautinės mokytojų dienos rytą KJG Mokytojai buvo netikėtai nukelti 100 metų atgal! Iškilmingai pasirašę Nepriklausomybės aktą, mokytojai buvo pakviesti pasimėgauti XX a pradžios atmosfera. Mokykla pavirto XX a. pradžios įvykių scena. Buvo galima nukeliauti iš tuometinės Lietuvos kitapus Atlanto arba atgal... Šventę vainikavo nuotaikingas pradinukų, penktokų ir dvyliktokų koncertas.
      Mokytojų dieną organizavo ir visomis detalėmis pasirūpino XXVI abiturientų laida.
      Būkite mylimi visada, brangūs mokytojai!

     • Mokytojų išvyka į Birštoną

     • Tarptautinės mokytojų dienos proga KJG ugdytojų bendruomenė buvo pakviesta keliauti į Birštoną. Ankstyvą šeštadienio rytą nubudę KJG mokytojai buvo apdovanoti puikia diena! Plaukiantys Nemunu nuo Kauno iki Birštono mėgavosi saulės nušviestais rudenėjančios gamtos peizažais, linksma bendryste ir įdomiais gido pasakojimais. Birštone mokytojų laukė kūną ir protą atgaivinančios veiklos pagal pomėgius - baseinai, pirtys, mineralinio vandens procedūros, ekskursijos ar tiesiog ramus pasivaikščiojimas. Būkite laimingi, ramūs ir mylimi, brangieji mokytojai! Ačiū Jums, kad esate!

     • Jaukumas ir bendrystė pirmose pirmokų rekolekcijose

     • Naujais mokslo metais prie gimnazijos prisijungę pradinukai buvo pakviesti dalyvauti vertybinio ugdymo programoje. Šios programos rekolekcijos "Statau bendruomenę" mažiausius KJG narius supažindino su gimnazijos vertybiniais principais, kvietė juos stiprinti klasės bendrystę ir augti tikint Dievu.

      Rekolekcijų metu pirmokėliai aplankė gimnazijos darbuotojus, kurie mielai pasidalijo savo patirtimi ir papasakojo apie savo kasdienes pareigas. Pajusti komandos jausmą pirmokus kvietė užduotis, kurios metu jie kartu su mokytoja Vaida Viluckiene statė savo klasės bendruomenės namą. Pertraukėlių metu pradinukams buvo smagu padūkti gimnazijos kiemelyje. Dienos kulminacija tapo drauge su tėveliais švęsta Eucharistija, kuriai vadovavo kapelionas Eugenijus Markovas SJ. Po Šv. Mišių rekolekcijų dalyviai sugužėjo ant vienuolyno stogo, kur dalijosi džiaugsmu ir bendromis vaišėmis. "Diena pilna veiklų ir įspūdžių bei kvepianti bendruomeniškumu", džiaugėsi mokinių sielovados koordinatorė Asta Krasauskaitė

     • Aštuntokų „Pamokos kitaip“ Lenkijoje

     • Rugsėjo 23-25 dienomis 8a ir 8b klasių mokiniai vyko į edukacinę kelionę Lenkijoje. Aštuntokų komanda aplankė Veličkos druskų kasyklas, kurios veikia jau daugiau nei 700 metų, senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir visą dieną leido laiką pramogų parke „Energylandia“. Mokinius lydėjusios mokytojos Inga Vareikienė ir Regina Žeimienė džiaugiasi, kad kelionės metu mokiniai praplėtė istorijos, biologijos, lietuvių kalbos ir geografijos žinias.

    • Jaunojo matematiko pasiekimai
     • Jaunojo matematiko pasiekimai

     • Lietuvos jaunesniųjų klasių matematikos olimpiadoje 5c klasės mokinys Gabijus Beržinis užėmė I-ą vietą. Jaunąjį matematiką sveikina ir džiaugiasi matematikos mokytoja drauge su visa bendruomene!

     • Sėkmingas pasirodymas komandinėje matematikos olimpiadoje

     • Rugsėjo 24 dieną Vilniaus universitete, Matematikos ir informatikos fakultete, vyko Lietuvos komandinė mokinių matematikos olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti. Kauno miesto komanda laimėjo III- ją vietą. Komandos sudėtyje buvo ir mūsų gimnazijos IB1 klasės mokinė Pija Chmieliauskaitė. Drauge su matematikos mokytoja Rasa Butkevičiene sveikiname Piją ir visą komandą!

     • Mokinių tarptautiškumo patirtys Prancūzijoje

     • Visą savaitę 14 KJG gimnazistų viešėjo Prancūzijoje, Senlis miestelyje, įspūdingame XI a. vienuolyno pastate įsikūrusiame Lycée Saint Vincent. Mokiniai buvo mielai sutikti šios mokyklos šeimų atstovų ir turėjo puikią progą mokytis bendrauti, pažinti šios šalies kultūrą, dalytis patirtimi ir pristatyti savo šalį. Istorijos, geografijos, meno, biologijos žinių pasisemti gimnazistai galėjo kvapą gniaužiančiose ekskursijose. Neskaičiuodami žingsnių, ji kasdien nukeliaudavo didelius atstumus, norėdami aplinkyti kuo daugiau objektų. 
      Anglų kalba vykstantis projektas, kurį koordinuoja mokytoja Inga Daugirdienė, leido mokiniams pajusti susikalbėjimo džiaugsmą! Kai kurie iš jų jau nusprendė mokytis prancūzų kalbos! Prieš išvykdami namo, lietuvaičiai pakvietė prancūzų delegaciją dar kartą aplankyti Kauną. Mielai lauksime draugų iš Prancūzijos!

     • Penktokai stiprino bendruomeniškumo jausmą

     • Rugsėjo pirmąsias dvi savaites 5 klasių mokiniai dalyvavo vertybinio ugdymo programos stovykloje „Mes bendruomenė". KJG vertybinio ugdymo programų tikslas - skatinti mokyklos bendruomenės vertybinių nuostatų raidą. Tai puiki galimybė ugdyti gebėjimus, išlaisvinančius mokinių galimybes būti ir veikti kartu su kitais. Ši patitrtis taip pat padeda mokiniams auginti tikėjimą ir labiau pažinti Dievo veikimą.

      Mokinių vertinimu, šioje stovykloje jie patyrė daug nuostabių dalykų. Jiems buvo smagu vieniems kitus geriau pažinti, susidraugauti, kartu sportuoti, kurti, melstis, išsirinkti klasės šventąjį globėją, smagiai leisti laiką ir mėgautis bendryste.

     • Geomokslų olimpiadoje - puikus KJG mokinių pasirodymas

     • Nuotoliniu būdu Italijoje vykusioje 15-ojoje tarptautinėje geomokslų olimpiadoje „IESO2022“ Lietuvos mokiniai iškovojo net 9 medalius, iš kurių net 4 priklauso KJG mokiniams! Dovydas Demikis (III M) ir Aivaras Jomantas (II DSD) pelnė prizines vietas individualiose ir komandinėse užduotyse! Drauge su mokiniais dėkojame mokytojai Loretai Latvienei už pagalbą ruošiantis olimpiadai!

      Daugiau apie šiuos pasiekimus skaitykite čia.

     • 30 metų draugystė su Eichstätt'u

     • Kaip išsaugoti draugystę 30 metų? Atsakymą pateikė mūsų gimnazijos mokiniai, kurie birželio mėnesį kartu su vokiečių kalbos mokytojomis Lina Milkintiene, Ingrida Stoniene, Vilma Paliene bei muzikos mokytoja Erika Lukšiene lankėsi mūsų partnerinėje Šv. Vilibaldo gimnazijoje Eichstätt‘e.

      Gimnazistai buvo priimti vietinių šeimų, kurios jais visapusiškai rūpinosi. Šiltas svetingumas ir maloni patirtis atsispindi gimnazistų atsiliepimuose apie viešnagę Vokietijoje: „Eichstätt‘e man patiko šeimos nuoširdumas ir pastangos sukurti jaukią atmosferą savo namuose“ (Dovas, II DSD); „Labiausiai įsiminė ne konkretus įvykis, o apskritai vokiečių šeimų nuoširdus rūpestis mumis“ (Urtė, II DSD); „Labai patiko šeima, kuri priėmė mane. Jie buvo labai malonūs ir lengvai juos supratau. Rajanas man padėjo, jis yra labai kūrybingas“ (Alanas, II DSD) „Man labai patiko, kai su „vokietukėmis“ ėjom į vandens parką ir visos kartu labai linksmai praleidom laiką“ (Rytė, II DSD). 

      Nuoširdumo, jaukumo, empatijos ir meilės vienas kitam atmosferą kūrė ne tik mokiniai, bet ir Šv. Vilibaldo gimnazijos direktorius Claus Schredl, jo pavaduotoja Gisela Albrecht, mainų programos koordinatorius Stephan Bleitzhofer ir muzikos mokytojas Thomas Klaschka. KJG delegacija dėkoja už puikius įspūdžius ir svetingumą!

     • Lyderystės gebėjimų mokytojai semsis iš Šv.Ignaco Lojolos

     • Rugpjūčio 22-23 d. startavo jau ketvirtus metus iš eilės organizuojama "Ignaciškosios lyderystės" programa. Pirmajame susitikime netoli Kryžių kalno susirinko Kauno, Vilniaus jėzuitų gimnazijų ir Šiaulių jėzuitų mokyklos mokytojai. Šio seminaro tema buvo "Mokytojas lyderis šiandieninėje jėzuitų mokykloje". Programos koordinatorė Vilma Šliužaitė pristatė dalyviams mokytojo lyderystės ugdymo svarbą, susipažindino su skirtingais lyderystės stiliais, t. Vytautas Sadauskas SJ pasakojo apie Šv. Ignaco kvietimą irtis į gilumą, o psichoterapeutė Daiva Jasiulaitienė pravedė patyriminį užsiėmimą apie žmogaus jausmų pasaulį. 

      Šiemet į metų trukmės lyderystės kelionę keliaus KJG technologijų mokytojas Albertas Juškauskas, fizinio ugdymo mokytojas Aivaras Pranckevičius, matematikos mokytoja Violeta Obelieniūtė, anglų k. mokytoja Ingrida Stonienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilija Mataitė-Grigaitienė bei Plėtros skyriaus specialistė Liauda Mažeikienė

      Linkime jiems neišdildomų įspūdžių, atradimų ir prasmingų susitikimų, kad augindami save padėtų augti ir kitiems!

  • Kontaktinė informacija

   • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
   • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
   • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
   • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
   • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
  • Prisijungti