• Sveikiname nugalėtojus!
     • Sveikiname nugalėtojus!

     • Sveikiname 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (Kauno mieste) nugalėtojus:
      1. Domantą Stanį, IB1 kl. (I vieta)
      2. Karolį Liutkų PreIB2, (padėkos raštas)
      3. Piją Chmieliauskaitę, Im kl. (padėkos raštas)

      Domantas Stanys ir Karolis Liutkus pakviesti į matematikos olimpiados šalies etapą.

     • Netrukus abiturientai skaičiuos 100-ą dienų iki mokyklos baigimo

     • Brangūs Jėzuitų gimnazijos bendruomenės nariai,

      šių metų vasario 4-ą dieną 18 val. kviečiame jus į XXIV-osios abiturientų laidos šimtadienį. Renginys prasidės Šv.Mišių transliacija iš Kauno jėzuitų bažnyčios, vėliau galėsite išvysti abiturientų programą „Vizija“, bus įteikiama gimnazijos alumnų „Šuolio“ stipendija bei išgirsite bendruomenės palinkėjimus abiturientams. Renginio transliacija: https://www.youtube.com/watch?v=pL_oeyOxik8

      „Vizija - tai mano turtas, svajonė - tai mano dabartis, praeitis ir ateitis.“  V.Mačernis

    • Sveikiname nugalėtojus!
     • Sveikiname nugalėtojus!

     • Sveikiname 59-osios Lietuvos mokinių Chemijos olimpiados (Kauno mieste)  nugalėtojus:

      1. Tomą Kvietkauską, IB2 kl. (II vieta)
      2. Dominyką Kruopį, IIm kl. (II vieta)
      3. Rugilę Urniežiūtę, PreIB2 (II vieta)
      4. Igną Karvelį, PreIB2 (III vieta)
      5. Karolį Liutkų, PreIB2 (III vieta)
      6. Rusnę Šuopytę, PreIB1 (padėkos raštas)
      7. Eveliną Auškalnytę, PreIB2 (padėkos raštas)
      8. Augustę Jurjonaitę, PreIB2 (padėkos raštas)


      Džiaugiamės, kad net 7 mokiniai yra pakviesti atstovauti mūsų gimnazijai respublikinėje Chemijos olimpiadoje.

      Linkime jiems sėkmės!!!

      Chemijos mokytojos Rita Janavičienė ir Gytė Drukteinienė

    • Išleistas naujas "Jėzuitų diena" numeris
     • Išleistas naujas "Jėzuitų diena" numeris

     • Prieš trejus metus, jaunesnių klasių mokiniai, išleidę pirmąjį "Jėzuitų dienos" numerį - pakvietė jį įsigijusius aukoti KJG Mag+s misijoms Indijoje ir Kenijoje. 

      Nors COVID situacija pasaulyje sustabdė KJG Mag+s Misijas, tačiau šio žurnalo kūrybinė grupė nutarė ir toliau tęsti savo veiklą ir išleisti dar vieną "Jėzuitų dienos" numerį bei jį padovanoti KJG bendruomenei.

      Numeryje - išskirtinis interviu su Premjere Ingrida Šimonyte!  Gero ir įdomaus skaitymo!

      Prisidėti, kad mokykloje ir toliau sklandžiai vyktų įvairūs mokinių saviraiškos projektai, galime visi, pervesdami paramą gimnazijai, nurodant, kam lėšos skiriamos. 

     • Gimnazijos atsakas dėl mokinių saviraiškos laisvės

     • Gerbiama Kauno jėzuitų gimnazijos bendruomene,
      norime informuoti, kad šį savaitgalį socialinėje žiniasklaidoje pasirodę pranešimai, kad Kauno jėzuitų gimnazija cenzūruoja mokinių mąstymą ir riboja jų saviraišką, neatitinka tikrovės. Pasirodžius minėtam video apie JAV imperializmą, mes jį matėme platesniame kontekste. 2019 metų gruodžio mėnesį mokyklos erdvėje minėto video kūrėjai panaudojo Lietuvos valstybės draudžiamą sovietinę simboliką. Pirmiausia ėmėmės švietėjiškos veiklos, vykdėme įvairias diskusijas apie SSRS represijas, radikalizmo žalą. Kadangi sovietinės simbolikos panaudojimas 2021 metų sausio 12 d. išaugo į antiamerikietišką anarchistinę simboliką naudojantį video, primenantį sovietinę propagandą, tai sustiprino įtarimus, kad radikalios idėjos yra toliau plėtojamos ir įgyja rūpestį keliantį antivalstybinį atspalvį. 
      Tiek sovietinės, tiek anarchistinės simbolikos naudojimas verčia mus manyti, jog šio video pasirodymas sausio 13 d. išvakarėse nebuvo atsitiktinumas, todėl gimnazijos bendruomenė reagavo labai rimtai į tokius mūsų vertybėms prieštaraujančius mokinių veiksmus. 
      Pabrėžiame, kad su video kūrimu susiję mokiniai iš mokyklos nėra „šalinami“,  t.y. nėra braukiami iš mokinių sąrašų. Jų saviraiška nėra ir nebus cenzūruojama. 
      Mokykla atsiriboja nuo tokio turinio informacijos, nes tai prieštarauja mūsų vertybėms. Pastebėję tolesnes radikalizmo apraiškas, pasiliekame teisę kreiptis į teisėsaugos institucijas ar informuoti partnerius (aukštąsias mokyklas ar kitas institucijas).

    • Šviečiantys žibintai - rūpesčio pasaulio ateitimi išraiška
     • Šviečiantys žibintai - rūpesčio pasaulio ateitimi išraiška

     • Gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame ENO mokyklų tinklo projekte ENo Art "Light for the future" (liet. "Su šviesa - už ateitį"). Projektas, kuris suvienijo mokinius iš 4 žemynų ir 31 šalies, leido atskleisti jaunuolių rūpestį dėl aplinkos išsaugojimo ir mūsų planetos ateities. Pagrindinė šio projekto idėja -  iš panaudotų medžiagų ar daiktų sukurti ką nors naujo ir gražaus. Mokiniai gamino žibintus ir uždegė juos su kitų šalių mokiniais tą pačią dieną, t.y. gruodžio 4d. Džiugu, kad domėjimosi pasaulio problemomis išraiškos tampa vis kūrybiškesnės ir skleidžia dar daugiau šviesos aplink!