• Gimnazijos darbo laikas per mokinių atostogas

• Birželio 25 d.–liepos 16 d., rugpjūčio 2 d.–rugpjūčio 31 d. interesantai, tėvai ir mokiniai aptarnaujami
            nuotoliniu būdu darbo dienomis 9.00–14.00 val.

MOKINIŲ RAŠTINĖ tel. 867653935, el. p. gimnazija@kjg.lt

ADMINISTRACIJOS RAŠTINĖ tel. 861819949, el. p. kjg@kjg.lt

BIBLIOTEKA dirba birželio 28 d.–liepos 16 d., rugpjūčio 9 d.–rugpjūčio 31 d. 9.00–12.00 val.,
            el. p. biblioteka@kjg.lt

BUDĖTOJAS gimnazijoje budi darbo dienomis 8.00–16.00 val., tel. (8 37) 280528

• Brandos atestatų įteikimo šventė

• „Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien -  utopija, rytoj – kūnas ir kraujas.“  Viktor Hugo
            Skelbiame Kauno jėzuitų gimnazijos XXIV abiturientų laidos atsisveikinimo, bendrojo ugdymo ir tarptautinės bakalaureato programų pabaigtuves. Šventė vyks Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje 2021 m. liepos 30 d. 17.00 val.

Dėl Covid-19 pandemijos grėsmės privaloma dėvėti asmens apsaugines priemones (kaukes).

• Sveikiname Europos šalių geografijos olimpiados prizininkus!

• Birželio 17–21 d. vykusioje nuotolinėje Europos šalių geografijos olimpiadoje dalyvavo ir Lietuvos jaunių bei jaunučių komandos, į kurias buvo pakviesti keturi mūsų gimnazijos mokiniai. Visi keturi iškovojo medalius!
            Džiaugiamės ir sveikiname:
            Tomą Morkų 8b, laimėjusį aukso medalį (jaunučių grupė);
            Roką Bagdoną 8b, laimėjusį bronzos medalį (jaunučių grupė);
            Dominyką Navicką IB1, laimėjusį bronzos medalį (jaunių grupė);
            Jokūbą Kupčinską IVb, laimėjusį bronzos medalį (jaunių grupė).
            Mokinius paruošė geografijos mokytoja Loreta Latvienė

• Apdovanoti daugiausiai paskatinimo taškų surinkę mokiniai

• Kauno jėzuitų gimnazijos šūkiui "Esame gimę kilnesniems tikslams!" labai pritaria šauni mokinių komanda, kurie savo poelgiais parodė atsakingumą, geranoriškumą, prisidėjo prie gimnazijos bendruomenės iniciatyvų. Per mokslo metus jie surinko daugiausiai paskatinimo taškų! Mokinius apdovanojęs direktorius kun.Aldonas dėkojo už jų kilnius darbus ir linkėjo drąsiai, ryžtingai, su tikėjimu ir meile ir toliau kurti savo ateitį!

Daugiau foto rasite KJG Facebook paskyroje