• Advento akcija siekiame padėti Ukrainai

     • Už savo laisvę ir nepriklausomybę kovojantiems ukrainiečiams mūsų pagalba vis dar išlieka itin reikalinga...

      Ukrainos žmonėms reikia daug pastangų šildytis ir turėti bent minimalų šviesos šaltinį...

      Atverkime savo širdis ir padėkime Ukrainai nelikti tamsoje...

      Advento akcijos organizatoriai kviečia atnešti kartono gabalėlius, tuščias skardines ir vaško, kurie bus panaudoti kuriant naujus žiburius (daiktus renkame dėžėse, gimnazijoje prie laiptų).

      Prisidėkime prie šios KJG akcijos ir padėkime Ukrainai! 

     • Įvertinti jaunųjų rašytojų talentai

     • Šį rudenį leidykla „Aukso žuvys" organizavo konkursą – kvietė sukurti tekstą bežodei Issa Watanabe (Peru) paveikslėlių knygai „Migrantai“. Konkurse dalyvavo 81 autorius (arba komanda) iš visos respublikos. Tarp 10-ies geriausių pateko ir mūsų gimnazijos 6 c klasės mokinės: Emilija Urniežaitė, Gytė Šivickaitė, Justė Krasauskaitė, Marta Lisauskaitė ir Gabrielė Kavaliauskaitė (mokines konsultavo mokytoja Eglė Venslovaitė Šiliūnienė).

      Vilniuje vykusiame festivalyje „Vaikų knygų sala" visi geriausius tekstus sukūrę vaikai nuotoliu susitiko su knygos autore, galėjo užduoti jai klausimus, taip pat klausėsi aktoriaus V. Rašimo skaitomų tekstų, lydimų perkusinių garsų menininko Donato Senkaus garsų.

      Džiaugiamės mergaičių kūrybiškumu bei komandiniu darbu! Linkime neprarasti kūrybinės ugnelės ir entuziazmo!

     • Magis misija '23 kviečia keisti pasaulį

     • Kad suprastume sudėtingą pasaulį, kuriame gyvename, reikalingas požiūris, nepaneigiantis nei tarnystės, nei gerumo svarbos. Tad jau kelintą kartą KJG sielovados komanda organizuoja Magis misiją, kurioje mokiniai turi galimybę ne tik savanorystei, bet ir geriems darbams. Misijoje mes mokysime Kenijos vaikus, savanoriausime ligoninėje ir dalinsimės su neturtingaisiais. Misija planuojama birželio pabaigoje ir liepos mėnesį. 

      Kviečiame III ir IB I klasių mokinius registruotis Magis misijai Kenijoje – užpildyti registracijos formą rekomenduojame kuo nuoširdžiau ir išsamiau. Į misiją atrinkti bus tik 5 mokiniai. Registracija vyksta iki gruodžio 4 d.

       

     • Cura personalis diena – galimybė geriau pažinti save

     • Kaip ir kasmet KJG bendruomenė buvo pakviesta į ugdymo procesą papildančią iniciatyvą – Cura Personalis (lot. Rūpestis asmeniu) dieną. Ši diena – tai galimybė geriau pažinti save ir kvietimas rūpintis visu savimi bei savo artimu. 

      Išmintingų specialistų ir kompetentingų pranešėjų patarimai skatino mokinius gilintis į savo asmenybę, pašaukimą, pažinti savo prigimtį, jausmus, santykius. Šią dieną vykę užsiėmimai kvietė jaunuolius saugoti savo sveikatą šiuolaikinių iššūkių ir pagundų akivaizdoje, atrasti savo stiprybes ir išlaisvinti kūrybiškumą.

      Dėkojame visiems prisidėjusiems prie Cura personalis dienos!

     • Mokytojo pašaukimas – daryti įtaką skleidžiant meilės galią

     • Lapkričio 11–12 d. Pavilnio rekolekcijų namuose susitiko Kauno ir Vilniaus jėzuitų gimnazijų bei Šiaulių jėzuitų mokyklos mokytojai. Antrasis programos „Ignaciškoji lyderystė" seminaras kvietė dalyvius pasinerti į tikrosios lyderio galios paieškas ir diskutuoti apie mokytojo pašaukimą daryti įtaką. Seminaro dalyviai gilinosi į asmeninės galios modelį, ieškodami savosios galios lauko, tyrinėjo Šv. Ignaco atsivertimo galios įžvalgas, analizavo ignaciškosios paradigmos bruožus, mokėsi atpažinti bejėgiškumo būseną ir ieškojo būdų jai įveikti.

      Šios KJG inicijuotos programos tikslas – remiantis ignaciškos lyderystės principais padėti mokytojams tobulinti įgūdžius, kurių prireikia planuojant, organizuojant, reflektuojant ir įsivertinant savo darbinę veiklą. Programai vadovauja KJG Jėzuitų misijos tapatybės koordinatorė dr. Vilma Šliužaitė, VJG kapelionas kun. Vytautas Sadauskas SJ ir psichoterapeutė Daiva Jasiulaitienė.

      Šiais metais programoje KJG atstovauja technologijų mokytojas Albertas Juškauskas, fizinio ugdymo mokytojas Aivaras Pranckevičius, matematikos mokytoja Violeta Obelieniūtė, anglų k. mokytoja Ingrida Stonienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilija Mataitė-Grigaitienė bei Plėtros skyriaus specialistė Liauda Mažeikienė.

     • Kairos rekolekcijos – galimybė patirti Dievo laiką

     • Gimnazijos kapelionas Eugenijus Markovas SJ kviečia IV ir IB II kl. mokinius į Kairos rekolekcijas Kulautuvoje gruodžio 1–4 d. 

      Kas yra KAIROS? Jei mes veikiame su Dievu ir tikrai iš sielos gelmių, tai atspirties taškas mumyse atveria mums visiškai naujus horizontus gyvenime.  Tai išlaisvina mus daryti teisingus dalykus, ypač ten kur mūsų pačių troškimas vienijasi su Dievo troškimu mums. Tiesiog kviečiame jus pažinti Kairos – Dievo laiką.  

      Registruotis galima iki lapkričio 20 d. Vietų skaičius ribotas. 

     • Mokymai mokytojams ir mokyklos darbuotojams

     • Šių metų lapkričio 4-5 d. vyko pirmasis projekto "Mokytojų ir mokyklos darbuotojų kvalifikacijos stiprinimas, skatinant pabėgėlių iš Ukrainos įsitraukimą" renginys. Renginio tikslas - kelti mokytojų ir mokyklose dirbančių specialistų (psichologų, socialinių pedagogų) kompetenciją, reikalingą dirbant šiandieninėje ugdymo(si) aplinkoje.

      Mokymus vedė psichologė Jurga Misiūnienė. Renginyje dalyvavę mokytojai ir specialistai (socialiniai darbuotojai, mokyklos psichologai) teigiamai vertino įgytas žinias ir išlavintus įgūdžius, kuriuos galės panaudoti dirbdami su mokiniais.

      Dėkojame projektą finansuojančiam JAV vyriausybės įsteigtam fondui AEIF (Alumni Engagement Innovation Fund) ir JAV ambasadai Lietuvoje už bendradarbiavimą!  

   • Kontaktinė informacija

    • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
    • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
    • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
    • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
    • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
   • Prisijungti