• Kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę!

     • Kas sena – praėjo, štai visa tapo nauja. (2 Kor 5, 17)

      Rugsėjo 1 d. kviečiame švęsti Naujų mokslo metų pradžią!

      Kabinetai pirmajai pamokai Rugsėjo 1-oji

      Pirmasis srautas (6, 7, 8 kl.)
      8.30 val. – Šv. Mišios šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje
      9.30 val. – Pirmoji pamoka

       

      Antrasis srautas (1, 2, 3, 5, IV, IB 2 kl.)
      9.00 val. – Pirmoji pamoka
      9.45 val. – 5 klasių ir abiturientų eisena
      10.00 val. – Šv. Mišios šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje

       

      Trečiasis srautas (I, II, PreIB 1, III, IB 1 kl.)
      10.30 val.– Pirmoji pamoka
      11.30 val. – Šv. Mišios šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje

     • Tobulinti lyderystę mokytojus kviečia šv. Ignaco pavyzdys

     • Kaip ir kasmet, įgyvendinant dvasinio ir vertybinio ugdymo(si) programą „Ignaciškoji lyderystė", mokytojai buvo kviečiami sužinoti daugiau apie Jėzaus draugijos įkūrėjo asmenybę, gilintis į šv. Ignaco lyderystės principus ir mokytis juos taikyti savo profesinėje veikloje. Rugpjūtį Guronių rekolekcijų namuose vyko pirmasis šios programos seminaras, kurio tema – „Mokytojas lyderis šiandieninėje jėzuitų mokykloje“. 

      Šiemet lyderystės kelionę, drauge su kolegomis iš Vilniaus ir Šiaulių, keliauja KJG lietuvių kalbos mokytoja Alma Ratautienė, pradinių klasių mokytoja Dovilė Tamošiūnienė, fizinio ugdymo ir geografijos mokytojas Artūras Ševeliovas ir fizikos mokytojas Vytautas Baršauskas

     • Laimėjimas Tarptautinėje geografijos olimpiadoje

     • Rugpjūčio 8–14 d. Bandung mieste, Indonezijoje vyko 19-oji pasaulinė geografijos olimpiada IGeo2023, kurioje Rokas Bagdonas (IB 1) pelnė bronzos medalį! Olimpiadoje dalyvavę Lietuvos atstovai apdovanoti sidabro ir dviem bronzos medaliais. Komandai vadovavo Rytas Šalna, Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas. Puikiomis naujienomis iš Indonezijos džiaugiasi geografijos mokytoja Loreta Latvienė ir visa KJG bendruomenė. Sveikiname Roką!

     • Turininga Debatų klubo vasara

     • Ši vasara KJG debatų bendruomenei buvo itin turininga ir kupina įspūdingų rezultatų įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Birželį vykusioje kasmetinėje Lietuvos mokyklų debatų akademijoje KJG debatininkai sudarė didžiausią delegaciją iš visų mokyklų. Net dvidešimt trys mūsų mokyklos mokiniai čia mokėsi debatavimo meno, komandinio darbo ir dalyvavo debatų varžybose. Norime pasidžiaugti Julija Savickyte bei Migle Valutkevičiūte, pasidalinusiomis aštuntą vietą geriausių akademijos pranešėjų sąraše. Taip pat sveikiname Jogailą Mitkų ir Piją Chmieliauskaitę užėmusius penktą ir ketvirtą vietas! Be to, negalime atsidžiaugti KJG pergale akademijos finale – KTUG komandą nugalėję stovyklos debatų varžybas laimėjo Miglės Valutkevičiūtės, Pijos Chmieliauskaitės bei Julijos Savickytės komanda.

      Be galo džiaugiamės, kad net du KJG debatų bendruomenės nariai – Ignas Karvelis ir Augustė Jurjonaitė – šiais metais buvo atrinkti į nacionalinę Lietuvos debatų rinktinę, reprezentavusią mūsų šalį Vietname vykusiame Pasaulio mokyklų debatų čempionate. Čia Ignas Karvelis tapo 9-u geriausiu pranešėju tarp iš ne anglakalbių šalių kilusių dalyvių. 

      Labai didžiuojamės visais trimis šiais metais KJG mokyklą ir debatų klubą paliekančiais ir į savo svajonių universitetus išvykstančiais dvyliktokais. KJG debatų klubas linki sėkmės klubo treneriams – Dovilei Jakutytei Pensilvanijos universitete, Augustei Jurjonaitei Amsterdamo universitete, o Ignui Karveliui – Brauno Universitete. KJG bendruomenė, drauge su Debatų klubo trenere Urte linki, kad patirtys ir įgūdžiai, įgyti debatuose, lydėtų mūsų alumnus užsienyje ir padėtų studijuojant, diskutuojant ir ginant savo nuomonę! Visada nuoširdžiai lauksime jų sugrįžtant!

     • Aukščiausius balus surinkę mokiniai pasveikinti Vyriausybėje

     • Rugpjūčio 8 d. KJG abiturientai, išlaikę egzaminus aukščiausiais įvertinimais, Aurėja Frolovaitė, Dovilė Jakutytė, Dominykas Kropis, Ignas Karvelis, Karolis Liutkus, Rugilė Urniežiūtė ir Tomas Andzelis buvo pakviesti į LR Vyriausybę, kur juos iškilmingai pasveikino Premjerė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas. 

      Visa KJG bendruomenė džiaugiasi mokinių pasiekimais moksle, dėkoja mokytojams už puikiai perteiktas žinias ir artimiesiems už palaikymą! 

      Daugiau apie šį renginį skaitykite čia.

   • Kontaktinė informacija

    • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
    • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
    • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
    • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
    • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
   • Prisijungti