• Debatuose vokiečių kalba - argumentai dėl mokymosi metų sutrumpinimo

     • Kovo 17 d. vykusiuose debatuose vokiečių kalba mokiniai debatavo tema: "Ar Lietuvos mokyklose mokymo laikotarpis turėtų būti sutrumpintas iki 11-os metų?". Džiaugiamės ir dėkojame sklandžiai ir įtikinamai debatuose pasirodžiusiems gimnazistams Karoliui Liutkui (IB), Viliui Toločkai (IB), Aistei Jurgelėnaitei (IB), Rugilei Urniežiūtei (IB) ir Anuprui Jankauskiui (IIIm).

      Vokiečių kalbos mokytoja Vilma Palienė ir visa bendruomenė linki Karoliui, Rugilei ir Anuprui sėkmės respublikiniuose debatuose balandžio mėnesį!

     • Diskusija apie anglies dioksido pėdsakus

     • Kovo 15 d. II B klasės mokiniai, globojami anglų kalbos mokytojos Rasmos Stuokienės, dalyvavo virtualioje BBC organizuojamoje pamokoje "Carbon Footprint" (Anglies dioksido pėdsakas) drauge su moksleiviais iš Lenkijos, Argentinos, Turkijos ir Italijos. Grupėse diskutavo, kaip sumažinti savo individualų anglies dvideginio pėdsaką, ir, kodėl tai svarbu. Savo patarimais mokiniai pasidalins čia: #Speakout_for_Sustainability.

     • Prancūzų kalbos konkurso prizininkė

     • Didžiuojamės Akvilina Kruopyte iš 7D klasės, laimėjusia 3 vietą Lietuvos nacionaliniame prancūzų kalbos konkurse "Je parle français et toi?" Sveikina mokytoja Vilma Kaftanikė ir visa KJG bendruomenė, félicitation!!!

    • Sėkmingas pasirodymas filosofijos olimpiadoje
     • Sėkmingas pasirodymas filosofijos olimpiadoje

     • Sveikiname Kauno jėzuitų gimnazijos mokines Vytautę Petrikonytę (III m) ir Saulę Cicėnaitę (I m) pasiekus puikių rezultatų kovo 4-5 dienomis vykusioje XXV-ojoje Lietuvos mokinių filosofijos olimpiadoje. Vytautė pelnė antrąją vietą, Saulė, būdama trejais metais jaunesnė už kitus olimpiados dalyvius, dalyvavo lygiavertiškai su visais ir pelnė pagyrimo raštą. Džiaugiamės mokinių pasiekimais filosofijos srityje! 

      Daugiau informacijos

    • Sveikiname laureatus!!!
     • Sveikiname laureatus!!!

     • Ir vėl džiaugiamės puikiais Kauno miesto vokiečių kalbos 8 klasių konkurso ir 11 klasių olimpiados rezultatais, kuriuos pademonstravo mūsų mokiniai. Dalyvauti nacionalinėje olimpiadoje, kuri gegužės mėnesį vyks Klaipėdos universitete, pakviesti:

      Elzė Jonaitytė, 8a klasė
      Saulė Vaidelytė, 8b klasė
      Simona Narbutaitė, 8b klasė
      Austėja Kamandulytė (B1 lygis), IIIa
      Urtė Kliaudaitytė (B1 lygis), IIIm
      Simona Matelytė (B1 lygis), IIIm
      Karolis Liutkus (B2 lygis), I TB
      Anupras Jankauskis (B2 lygis), IIIm

      Mokinius olimpiadai ruošė Lina Milkintienė, Vilma Palienė, Ingrida Stonienė

     • Sėkmingas pasirodymas istorijos olimpiadoje

     • IV m kl. mokinys Vilius Kasatkinas laimėjo II vietą XXXI Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etape ir gavo teisę atstovauti Kaunui respublikos etape.

      Šiuo įtemptu metu, kai sukrėstas karo Ukrainoje visas pasaulis jį analizuoja, istorijos žinios yra gyvybiškai svarbios! Drauge su mokytoja Rasa Varsackyte džiaugimės Viliaus pasiekimais ir linkime jam puikių rezultatų ateityje!

     • Pamokos kitaip „Pažinkime ir Džiaukimės“

     • Lietuvos Valstybingumo šventę švęsime kovo 10 d. dalyvaudami KJG tradicija tapusiose „Pamokose kitaip - „Pažinkime ir Džiaukimės“. Ši diena prasidės klasių vadovų impulsu, pokalbiu su auklėtiniais apie Tėvynės, Valstybės istoriją, kultūrą, meną. Kviesime visus padiskutuoti apie tai, kokios istorijos dalimi esame ir norime būti, kas skatina mus tapti geresniais šalies piliečiais. 

      Kiekviena klasių grupė patirs unikalią šios dienos temą ir programą. Mokiniai lankysis „Kaunas - Europos kultūros sostinė" renginiuose, muziejuose, teatruose, parodose; susitiks su istorinėmis asmenybėmis, edukatoriais, aktoriais, šokėjais. Besigrožint Kauno ir Vilniaus gatvėmis, istoriniais paminklais, skverais, parkais ir aikštėmis, mokiniai bus raginami fiksuoti įsimintiniausias akimirkas mobiliaisiais telefonais ir kurti bendrą klasės nuotraukų koliažą.

      Lietuvos nepriklausomybės dienos išvakarėse esame kviečiami į nuolatinį atsinaujinimą. Lietuvos gamtos, miestų, kultūros apsuptyje esame kviečiami geriau pažinti save, matyti, suprasti, analizuoti ir kurti, dalytis įspūdžiais draugų bendrystėje. 

      Kultūriniai renginiai kiekvienam mokiniui bus finansuojami iš Kultūros paso bei mokinio krepšelio lėšų skirtų pažintinei kultūrinei veiklai.

       

    • Pirmieji 100-ukai!
     • Pirmieji 100-ukai!

     • Sveikiname IVa, IVm ir II IB klasių mokinius, sėkmingai išlaikiusius tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą DSD II (Deutsches Sprachdiplom), C1 ir B2/C1 lygis.
      Pagal Lietuvos Švietimo ministro 2014-02-03 įsakymą Nr. V-74 dėl tarptautinių užsienio kalbų egzaminų įvertinimų įskaitymo ir atitikmenų VBE įvertinimams visi šie mokiniai egzaminą išlaikė 100-ukams! Džiaugiamės pirmaisiais devyniais dvyliktokų šimtukais!!!

     • Sveikiname nugalėtojus!

     • Sveikiname 60-osios Lietuvos mokinių Chemijos olimpiados (Kauno mieste)  nugalėtojus:
      1. Piją Chmieliauskaitę IIm kl., 2 vieta
      2. Agnę Stravinskaitę IVb kl., padėka
      3. Dominyką Kruopį IIIm kl., padėka
      4. Kamilę Griciūtę IDSD kl., padėka
      5. Roką Bagdoną IDSD kl., padėka
      6. Aleksandrą Šileiką IDSD kl., padėka
      7. Rytį Didžiūnaitį IPre-IB kl., padėka.
      Mokinius paruošė chemijos mokytojos Gytė Drukteinienė ir Rita Janavičienė

      Džiaugiamės, kad net 3 mokiniai (Pija Cmieliauskaitė, Kamilė Griciūtė ir Dominykas Kruopis) yra pakviesti atstovauti mūsų gimnazijai respublikinėje Chemijos olimpiadoje.

      Linkime jiems sėkmės!!!

     • XXV laidos jau skaičiuoja paskutiniąsias 100 dienų

     • Vasario 3 d. šventinį rytą pradėję susikaupimu ir giesmėmis dienų ir laiko valdovui, Viešpačiui, abiturientai girdėjo drąsinančius kapeliono Eugenijaus ir auklėtojos Vitalijos žodžius. O savo kūrybiškumą ir unikalumą dvyliktokai drąsiai atskleidė šaunioje programoje "(Ne)išradinėk dviračio". Vakaro linksmybes papildė direktoriaus, auklėtojų, mokytojų, tėvelių ir alumnų linkėjimai bei įteikta "Šuolio" stipendija. 
      Visiems abiturientams linkime tiesaus ir šviesaus kelio riedant per gyvenimą savaisiais dviračiais!

      Dalijamės šios šventės įrašu.

     • Anglų kalbos mokytoja pakviesta tobulinti įgūdžius JAV

     • Mokytoja Giedrė Akramienė, gimnazistus mokanti anglų kalbos ir globojanti KJG debatų klubą, laimėjo JAV Valstybės departamento finansuojamos programos Fulbright stipendiją. Anglų kalbos mokytoja dalyvaus Medijų raštingumo kurse, kuris truks 3 mėnesius, taip pat vieną dieną per savaitę ves pamokas JAV mokyklose. Ši mokytojų mainų programa suteikia neįkainojamą patirtį, galimybę pedagogams gilinti savo įgūdžius naudojant šiuolaikines medijas, stiprinti profesines, tarpkultūrines kompetencijas. 
      Kasmet vyksta didelis konkursas norintiems laimėti Fulbright  stipendiją. 2022 m. stipendininkais tapo 3 mokytojai iš Lietuvos. Mokytoja Giedrė jau sėkmingai pasiekė Kento universitetą (Kent State University), kuriame vyks I-oji pavasarinė sesija. Šiuo metu mokytoja G.Akramienė viena atstovauja mūsų šaliai, kiti laimėtojai iš Lietuvos į JAV atvyks rudenį. Tobulėti ir semtis patirties Amerikoje drauge su mokytoja Giedre taip pat yra pakviesti kolegos iš 20 kitų Europos šalių. 
      Džiaugsmingai sveikindami anglų kalbos mokytoją su šia galimybe linkime jai turiningo ir sėkmingo vizito JAV! 

     • Medijų laboratorijoje buvo tyrinėjama dezinformacija

     • „ETwinning“ nacionalinio konkurso laimėtojai (su projektu "Future science") PreIB 1 ir PreIB 2 klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Vitalija Miškiniene, sausio 27 d. dalyvavo Medijų laboratorijoje ir gvildeno šiuos klausimus: kaip atpažinti dezinformacijos apraiškas internete; kap dekonstruoti medijose esantį turinį; kas yra mokinių elektroninis pėdsakas. Medijų laboratorija – tai iki 6 akademinių valandų virtuali pažintinė kelionė po medijas ir jų poveikį. Medijų laboratoriją sėkmingai įgyvendino Žiniasklaidos monitoringo ir žurnalistikos inovacijų programa „Media4Change“.  

     • Kviečiame pradinių klasių mokytoją prisijungti prie KJG!

     • Kviečiame į KJG bendruomenę prisijungti pradinukų mokytoją! Darbo skelbimas

      Tikimės, kad jūs:

      - turite aukštąjį išsilavinimą ir pradinio ugdymo mokytojo kvalifikaciją;

      - turite darbo su pradinukais patirties;

      - esate atviras (-a) jėzuitų pedagogika grįstam ugdymui;

      - gebate bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniais, jų tėvais bei kolegomis; 

      - esate kūrybiškas (-a), iniciatyvus (-i),

      - siekiate mokytis visą gyvenimą, 

      - mokate anglų kalbą, 

      - turite įgūdžių dirbti kompiuteriu, 

      - gebate ugdymo procesą organizuoti nuotoliniu būdu, 

      - gebate reflektuoti ir vertinti savo patirtį.

      Lauksime jūsų! Daugiau informacijos. 

     • Laisvės gynėjų dienos minėjimas

     • Prisimindami ir pagerbdami žuvusiuosius bei nukentėjusius per 1991 m. sausio įvykius, besidomėdami laisvę mylinčių piliečių, patyrusių sovietinio režimo represijas, atsiminimais, puoselėdami istorinę atmintį bei patriotiškumą, sausio 13-ąją KJG bendruomenė minėjo drauge.

      Laisvės gynėjų dieną pradėję tylia malda ir susikaupimu, saugodami žvakelių šviesą nuo vėjo, galiausiai ištvermingai ir ryškiai žemėlapyje išpiešėme šią svarbią datą. 
      Sugebėkime išaugoti šviesą savo širdyse ir tegul tie skaudūs išbandymai, kuriuos patyrė mūsų Tėvynė ir Tauta, niekada nepasikartoja!

  • Kontaktinė informacija

   • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
   • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
   • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
   • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
   • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
  • Prisijungti