• Atostogos pratęsiamos
     • Atostogos pratęsiamos

     • Informuojame, kad  Žiemos (Kalėdų) atostogos pratęsiamos iki sausio 5 dienos. Nuotolinis mokymas  prasideda  sausio 6 dieną ir tęsis iki sausio 31 dienos. Dėl  nuotolinio mokymo  organizavimo  vasario mėnesį informuosime vėliau.

      Abiturientai sausio 4-5 dienomis gali individualiai konsultuotis su mokytojais.

      Visiems linkime, kad 2021 būtų pozityvaus lūžio metai. Sėkmingų, prasmingų ir palaimintų Naujų dienų!!!

    • Bendruomenės diena suspindo meilės, vilties, tikėjimo šviesa
     • Bendruomenės diena suspindo meilės, vilties, tikėjimo šviesa

     • Advento kelionei Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai pradėjo ruoštis lapkričiui įpusėjus, sugrįžus prie nuotolinio ugdymo. Kapelionas Marius Jocys, subūręs Mokinių parlamento grupelę, paragino klasių seniūnus kurti virtualų Advento kalendorių, kurio tema „Daugiau šviesos“. Visą gruodžio mėnesį stebėjomės įvairių bendruomenės narių siunčiamais palinkėjimais, pamąstymais, patarimais, o gruodžio 22 d. visa mokykla susibūrė virtualioje erdvėje švęsti Bendruomenės dienos. Šios trumpiausią metų dieną vykusios šventės  tikslas  sukviesti bendruomenės narius  pasidalinti, liudyti, kiek gyvenime svarbios gimnazijoje ugdomos vertybės.

      2020 metų šventės tema – „Daugiau šviesos“. Kalėdų laukimo nuotaikas kiekvienoje klasėje praturtino jas aplankę gimnazijos alumnai. Šiais metais jau tradicija tapusią akciją „Sugrįžtame dalytis“ padėjo įgyvendinti gausus būrys skirtingoms laidoms ir skirtingoms profesijoms atstovaujančių buvusių gimnazistų. Susitikimuose netrūko įdomių istorijų, aktualių žinių, patarimų, padrąsinimų, palinkėjimų, atvirų pokalbių. Džiugu ir gera žinoti, kad alumnai geranoriškai grįžta dalintis savo mintimis ir patirtimi su dabartiniais mokiniais. Jų apsilankymai visada tampa didele dovana gimnazijai.

      Po susitikimų visi buvo pakviesti nuotoliniu būdu prisijungti prie šv. Mišių, kurias aukojo gimnazijos direktorius kun. Aldonas Gudaitis SJ. Šventę vainikavo bendras alumnų, mokinių, mokytojų muzikinis sveikinimas. Pasidžiaugėme mokinių parlamento organizuojamų kilniausių bendruomenės narių rinkimų rezultatais ir  mintimis apie kilnumą: „Kilnus žmogus yra įsiklausantis ir padedantis, teisingas ir nuoširdžiai džiuginantis kitus. Kasdien pastebime draugų savanorišką pagalbą, nenutrūkstantį bendravimą, palaikymą, šiltas šypsenas. Visa tai šie žmonės kiekvienam iš mūsų sugeba dovanoti net per atstumą. Gerumas tarsi neregimos bangos sklinda iš žmogaus vidaus ir daro regimą poveikį. Džiaugiamės, jog mūsų bendruomenėje tokių žmonių nereikia ieškoti su žiburiu.“

      2020 metais kilniausiu mokiniu išrinktas Augustas Skietrys, kilniausia mokytoja Erika Lukšienė, o kilniausiu darbuotoju – kapelionas Marius Jocys. Drauge išgyventas šv. Kalėdų laukimas tespindi meilės, vilties, tikėjimo  šviesa!

    • Šviečiantys žibintai - rūpesčio pasaulio ateitimi išraiška
     • Šviečiantys žibintai - rūpesčio pasaulio ateitimi išraiška

     • Gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame ENO mokyklų tinklo projekte ENo Art "Light for the future" (liet. "Su šviesa - už ateitį"). Projektas, kuris suvienijo mokinius iš 4 žemynų ir 31 šalies, leido atskleisti jaunuolių rūpestį dėl aplinkos išsaugojimo ir mūsų planetos ateities. Pagrindinė šio projekto idėja -  iš panaudotų medžiagų ar daiktų sukurti ką nors naujo ir gražaus. Mokiniai gamino žibintus ir uždegė juos su kitų šalių mokiniais tą pačią dieną, t.y. gruodžio 4d. Džiugu, kad domėjimosi pasaulio problemomis išraiškos tampa vis kūrybiškesnės ir skleidžia dar daugiau šviesos aplink! 

    • "Baltos Kalėdos" - mokinių inicijuota solidarumo akcija
     • "Baltos Kalėdos" - mokinių inicijuota solidarumo akcija

     • Po ne kartą sėkmingai įvykdytų akcijų, siekiančių skleisti džiaugsmą ir šilumą Lietuvai bei pasauliui advento laikotarpiu, mokiniai iš KJG vėl kviečia prisijungti prie dėkingumo reiškimo net ir šiomis neįprastomis sąlygomis.
      Šiais metais Baltos Kalėdos kviečia išreikšti savo padėką medicinos personalui, nuo pat pirmųjų pandemijos akimirkų rodžiusiems drąsą ir atsidavimą, rizikavusiems savo sveikata, kad apsaugotų aplinkinius bei viso pasaulio žmones.  
      Savo padėką parodyti gali visi ir kiekvienas, tad kviečiame daugiau susipažinti su akcija apačioje pateiktose nuorodose:

       

    • Stipendija besimokantiems TB programoje
     • Stipendija besimokantiems TB programoje

     • Puiki žinia visiems Tarptautinio Bakalaureato (IB) programos mokiniams - nuo šiol atsiranda galimybė gauti stipendiją, kuri padengs vienerių metų išlaidas už mokslą. Stipendijos tikslas – skleisti TB Diplomo programos vertybes, įvertinti mokinio akademinę/visuomeninę veiklą bei pasiekimus, įkvėpti domėtis supančiu pasauliu bei motyvuoti siekti asmeninės pažangos. 

      Džiaugiamės ir dėkojame Dievui už šios stipendijos iniciatorę ir steigėją - Emiliją Platūkytę, kuri yra mūsų gimnazijos alumnė, baigusi IB diplomo programą. Gera žinoti, kad alumnai nepamiršta gimnazijos, geranoriškai atsigręžia ir dalijasi. Emilija linki, kad besimokantieji IB programoje žvelgtų į pasaulį platesnėmis akimis ir suvoktų, koks spalvingas, įdomus ir įvairus jis yra.

      Plačiau apie stipendiją: https://docs.google.com/document/d/1TjP4ye3UmwVH--xgW5556AOSlQ-E6QEobDY6Kb7xC3I/edit?usp=sharing

    • Advento akcija "Daugiau šviesos"
     • Advento akcija "Daugiau šviesos"

     • Šį sekmadienį prasidėjo gražiausias ir jaukiausias metų laikotarpis – Adventas, kuris kviečia mus galvoti apie ateitį, o taip pat atsigręžti ir į tai, kas praėjo. Žvelgdami atgal į pastaruosius mėnesius ir praėjusius metus, daugelis prisimename patirtas džiugias akimirkas, tačiau dažnai jutome ir vilties bei šviesos trūkumą…

      Kadangi mūsų gimnazijos bendruomenės nariai šiuo metu yra atskirti vieni nuo kitų, kapelionas ir mokinių parlamentas svarstė, ką šioje situacijoje galėtų padaryti. Ir jiems kilo puiki idėja! Inicijuojama Advento akcija, pavadinta „Daugiau šviesos“.

      Nuo gruodžio 1 iki 25 d. Kauno jėzuitų gimnacijos socialinio tinklo Facebook puslapyje (https://www.facebook.com/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612kasdien talpinsime trumpus video-impulsus, kuriuos kuria gimnazijos mokiniai, mokytojų, administracijos ir darbuotojų atstovai. Juose išvysime kalėdinius linkėjimus, gražias mintis, talentus bei visą kitą, kas atneštų į mūsų kasdienybę DAUGIAU ŠVIESOS.

      Norintys šiuos video gauti kasdien el. pašte, turi registruotis naudojant šią formą:

      https://forms.gle/ecx2ogbFQ52kmwwd9

      Palaimingo Advento!

    • Diena, kada mokomės rūpintis savimi ir savo artimu kitaip - Cura personalis
     • Diena, kada mokomės rūpintis savimi ir savo artimu kitaip - Cura personalis

     • Cura personalis (lot. rūpesčio asmeniu) diena, kaip ir kasmet, pakvietė visą gimnazijos bendruomenę į Pamokas kitaip. Pratęsiant šią bendruomeninę tradiciją, lapkričio 25d. nuotoliniu būdu galėjome išgirsti daugybę skirtingų pranešimų, gauti įvairių praktinių patarimų ir pasiklausyti įkvepiančių istorijų.

      Sužinojome apie tai, kaip sėkmingai valdyti pyktį ir nerimą, mokėmės pažinti jausmus, diskutavome apie bendruomeniškumo svarbą ir lyderystę politikoje, gilinomės į dopingo poveikį sportui ir komandos vertybes, analizavome įvairias priklausomybes, klausėmės egzotiškų pasakojimų apie kalnus ir žygius, buvome pakviesti ugdyti gebėjimą mokytis ir puoselėti akademinį sąžiningumą, drąsiai kalbėjomės apie lytiškumą, draugystę, fizinę sveikatą, vyresnieji buvo kviečiami atlikti testą ir atpažinti savo profesinius pašaukimus. Šios dienos svarbą puikiai apibūdino logotipą šiai progai sukūrusi Ieva: "Cura personalis diena yra priminimas, kad mylėti artimą, reiškia mylėti save ir Dievą - meilė negali būti padalinta tik tam, ką patogu mylėti, ji egzistuoja visuose žemiškuose ir dvasiniuose santykiuose, visa apjungia."

      Dėkojame gausiam būriui gimnazijos draugų ir bičiulių - mokinių tėveliams, alumnams, įvairių organizacijų atstovams, lektoriams, įkvepiančioms asmenybėms, kurie nuotoliniu būdu vedė užsiėmimus, paskaitas mokiniams ir darbuotojams. Šiais metais pirmą kartą prisijungė gausi puikių Lietuvos sporto universiteto lektorių komanda.

     • KJG PENKTOKAI prisijungė prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos ir prisidėjo prie kampanijos „MATAU TAVE“.

     • Akciją organizavo LRT ir laidos „Tūkstantmečio vaikai“ kūrėjai jungėsi prie Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union, EBU) tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Say Hi“ ir kartu su kitais dalyvaujančiais visuomeniniais transliuotojais iš Europos ir Japonijos kvietė vaikus būti  draugiškiems vieni kitiems, priimti skirtumus ir visiems kartu atlikti bendrą dainą ir šokį. Lietuvoje LRT kampaniją vykdė su šūkiu MATAU TAVE. Tarptautinei vaikų draugystės iniciatyvai įstraukė 14 užsienio šalių.  Nuoširdus ačiū vaikams.Šokių mokytoja Jurgita Jonaitienė.

      Dalyvavo akcijoje:
      Gustė Garlauskaitė 5a
      Augustas Varoneckas 5a
      Kotryna Kasparavičiūtė 5a
      Ugnė Vosyliūtė 5a
      Meda Vilčiauskaitė 5c
      Ugnė Zaveckaitė 5d
      Austėja Vaškaitė 5d
      Ieva Juškelytė 5c
      Morta Bazaraitė 5c
      Ugnė Končiūtė 5c
      Miglė Borodičaitė 5c
      Emilija Veličkaitė šoks 5c
      Urtė Matijošaitytė 5c
      Emilija Marcinkevičiūtė 5c
      Sofija Chmieliauskaitė 5c
      Meda Vilčiauskaitė 5c
      Liutauras Mickūnas 5c

    • Lapkričio 25 d. gimnazijoje vyks Cura personalis diena
     • Lapkričio 25 d. gimnazijoje vyks Cura personalis diena

     • Lapkričio 25 d. gimnazijoje vyks Cura personalis diena. Kaip ir kasmet mūsų visų laukia įdomūs ir prasmingi susitikimai-užsiėmimai su įvairiais svečiais.

      Nuo 8.00-12.15 val. kviečiame kartu su mokiniais dalyvauti šios dienos užsiėmimuose. Išsirinkite užsiėmimus-paskaitas ir junkitės nurodytu adresu.

      Cura personalis dienos programa (atsižvelgiant į tai, kad Google meet'e viename užsiėmime gali dalyvauti tik 100 dalyvių, ne į visus I-IV kl.mok. užsiėmimus galės patekti dalyko mokytojai).

      E. dienyne dalyko mokytojai, tą dieną turintys pamokas, savo pamokoje turėtų įrašyti: Kultūrinė pažintinė diena - "Cura personalis diena".   

      5-IV klasių vadovai šią dieną kartu su auklėtiniais dalyvaus užsiėmimuose ir praves dienos refleksiją (Atmintines atsiuntė e.paštu srautų kuratoriai).

      Nuo 14-00-16.00 val. laukiame seminare, skirtame visiems darbuotojams. Tema: "Nerimas". Lektorė J.Abakumova-Kočiūnienė (informaciją rasite programoje).

    • Ugdymas nuotoliniu būdu pratęstas iki Kalėdų atostogų
     • Ugdymas nuotoliniu būdu pratęstas iki Kalėdų atostogų

     • Dėl pratęsto visuotinio karantino ugdymas ir visos veiklos KJG iki gruodžio 23 d. vyks tik nuotoliniu būdu.

      Raštinių, administracijos ir švietimo pagalbos specialistų darbas vykdomas nuotoliniu būdu.

      Susirgusius COVID-19 prašome kuo skubiau informuoti gimnaziją.

      Išlikime sveiki ir išminties vedami. Visiems sergantiems linkime greitai pasveikti!

    • COVID-19
     • COVID-19

     • Jei Jums ar Jūsų šeimos nariams nustatytas COVID-19, ar  turėjote kontaktą su sergančiaisiais, nedelsiant (bet kurią savaitės dieną ar paros metu) informuokite gimnaziją tel. nr. +37061499694

      Kitais klausimais skambinti 837280525 arba rašykite e. paštu gimnazija@kjg.lt.

      Jeigu temperatūra 37,3⁰ C ir daugiau ar/ir mokinys turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių, turėjo kontaktą su Covid-19 sergančiaisiais, mokinys privalo likti namuose. 

    • Dvyliktokas Tomas iškovojo sidabro medalį Pasaulinėse astronomijos ir astrofizikos e. varžybose
     • Dvyliktokas Tomas iškovojo sidabro medalį Pasaulinėse astronomijos ir astrofizikos e. varžybose

     • Dėl Covid-19 pandemijos neįvykus Tarptautinei astronomijos ir astrofizikos olimpiadai (IOAA 2020), jos organizacinis komitetas jaunuosius astronomijos mėgėjus iš įvairių pasaulio šalių pakvietė dalyvauti  Pasaulinėse astronomijos ir astrofizikos e. varžybose (GeCAA).

      Mokiniai dalyvavo dviejose varžybų kategorijose: individualiose ir grupėse. Beveik 300 dalyvių individualiose varžybose sprendė teorinius, duomenų analizės ir su stebėjimais susijusius uždavinius.

      Individualiose varžybose sidabro medalį laimėjo Kauno jėzuitų gimnazijos dvyliktokas Tomas Kvietkauskas (mokytoja Rigonda Skorulskienė).

       

    • Linkėjimai rudens atostogų proga
     • Linkėjimai rudens atostogų proga

     • Netrukus prasidėsiančių rudens atostogų proga gimnazijos direktorius siunčia linkėjimus ir kviečia nepasiduoti nerimui, liudyti džiaugsmą kasdienybėje, primena apie sąžiningumą mokantis nuotoliniu būdu ir ragina nepamiršti pailsėti!

      ***

      Mokinių atostogų metu gimnazijos raštinė ir administracija dirbs nuotoliniu būdu.

      Mokinių raštinė: tel. mob. 8 676 53935, el. paštas: gimnazija@kjg.lt,

      Internetinio kambario adresas https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf

      Administracijos raštinė: tel. mob. 8 618 19949, el. paštas: kjg@kjg.lt

      Internetinio kambario adresas https://meet.google.com/gyd-jatc-izz

      ***

      Primename, kad po atostogų, lapkričio 3-6 d. mokymasis vyks nuotoliniu būdu.

      Likite sveiki ir saugokite vieni kitus!

    • „Venimus" - Kauno chorų festivalyje
     • „Venimus" - Kauno chorų festivalyje

     • 2020 m. spalio 20 d. Kauno jėzuitų gimnazijos choras „Venimus“, vadovaujamas muzikos mokytojos Erikos Lukšienės, nuotoliniu būdu dalyvavo antrajame Kauno gimnazijų chorų festivalyje „Ąžuolėlis šimtašakis“.  Kviečiame pasiklausyti sielą pakylėjančio skambesio!  KJG „Venimus“ pasirodymas 0.53–2.14 min.

    • Bronzinis medalis „Mokyklos – švietimo lyderės“ konkurse
     • Bronzinis medalis „Mokyklos – švietimo lyderės“ konkurse

     • 2020 m. spalio 7 d. Kauno jėzuitų gimnazija užėmė trečiąją vietą didmiesčių kategorijoje „Mokyklos - švietimo lyderės“ konkurse. LRT ir ISM organizuojamuose Lietuvos mokyklų lyderių rinkimuose nuo rugpjūčio 12 d. gyventojai buvo kviečiami nominuoti mokyklas, vertas švietimo lyderės vardo, o nuo rugsėjo 7 iki 27 d.  balsuoti už vieną pasirinktą mokyklą. Organizatoriams paskelbus tris geriausiai lyderystę švietimo sektoriuje reprezentuojančias ugdymo įstaigas, susumavus publikos ir vertinimo komisijos balus, didmiesčių kategorijoje aukščiausiais balais įvertintos Šiaulių Simono Daukanto gimnazija, Vilniaus jėzuitų gimnazija ir Kauno jėzuitų gimnazija. Dėkojame visiems balsavusiems už KJG! 

    • Aštuntokas Jokūbas laimėjo "Lietuvos tūkstantmečio vaikų" pusfinalį
     • Aštuntokas Jokūbas laimėjo "Lietuvos tūkstantmečio vaikų" pusfinalį

     • 2020 m.  spalio 6 d. Jokūbas Vasiliauskas, laimėjęs atranką pateko į „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ trečiąjį pusfinalį. Jokūbas puikiai pasirodė, laimėjo šį pusfinalį ir pateko į finalą. Norint laimėti Lietuvos tūkstantmečio vaikų finalą reikia turėti ne tik daug žinių, bet ir stiprų loginį mąstymą, žaibišką reakciją, gebėjimą susitvarkyti su jauduliu, atsakyti į sudėtingus klausimus.  Dalyvavimo akimirkos – laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, per LRT televiziją. Dėkojame palaikymo komandai ir mokytojui A. Juškauskui už patirtas puikias emocijas. Linkime Jokūbui tolimesnės sėkmės!

    • Mokytojų diena 2020 – viduramžių ritmu
     • Mokytojų diena 2020 – viduramžių ritmu

     • 2020 m. spalio 2 d. Kauno jėzuitų gimnazijos mokytojai viduramžių melodijomis, ritualais ir paslaptingumu pradėjo penktadienio rytą, kuris tapo įžanga į Mokytojų dienos minėjimą. Muzikiniu sveikinimu, saulės spinduliais ir šypsenomis papuoštą popietę visi mokytojai buvo pakviesti užkopti ant vienuolyno terasos ir priimti dvyliktokų parengtą padėką. Kaip savo muzikiniame sveikinime dainavo gimnazistai, būtent KJG mokytojai „moko mus pasaulį daryti gražesnį“, tad džiaugiamės jais ir dėkojame, kad esate!