• Puikūs pasiekimai lituanistiniuose renginiuose

• Džiaugiamės puikiais mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais lituanistiniuose renginiuose!

Im klasės mokinė Ugnė Grabliauskaitė (mokytoja Vilija Mataitė-Grigaitienė) Kauno miesto meninio skaitymo konkurse laimėjo III vietą, o 6 b klasės mokinė Julija Šidiškytė (mokytoja Alma Ratautienė) – II vietą lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje.

Sveikiname laureates ir jų mokytojas!

• Sveikiname „Tavo žvilgsnis – 2021 nugalėtojas!

• Sveikiname „Tavo žvilgsnis – 2021“ nugalėtojas:

Saulę Vaidelytę (7 b), ilgojo teksto vertimo diplomas, bei Eveliną Saulevičiūtę (7 d), apdovanotą už teksto iliustraciją (mokines paruošė anglų kalbos mokytoja Inga Dugirdienė).

• Paskutinio skambučio šventė jau rytoj!

• Sveikiname Kauno jėzuitų gimnazijos XXIV laidos abiturientus su Paskutinio skambučio švente!
            Gegužės 21 dieną:
            10.00 val. – Šv. Mišios Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje tik abiturientams.
            12.00 val. – Paskutinė pamoka (nuotolinis 5 klasių mokinių sveikinimas ir susitikimas kabinetuose su klasės vadovu/e)

Jūsų džiaugsmo niekas iš jūsų nebeatims! Jn 16, 22

• Sveikiname „Anglų kalbos kengūros – 2021“ laimėtojus!

• Auksinės kengūros laimėtojai:
            Tomas Razbadauskas (7 b);
            Saulė Vaidelytė (7 b);
            Ugnė Žirgutė (7 a);
            Ignė Surantaitė (7 a);

Sidabrinės kengūros laimėtojai:
            Martyna Vaitkutė (7 b);
            Austėja Strasevičiūtė (7 b);
            Tautvydas Morkūnas (7 a);
            Matas Šniras (7 a);
            Martynas Ptašinskas (7 c);
            Evelina Saulevičiūtė (7 d).

Bronzinės kengūros laimėtojai:
            Nojus Žibikas (7 c).

Mokinius paruošė anglų kalbos mokytoja Inga Daugirdienė

• Sveikiname Č. Kudabos geografijos konkurso laureatus!

• Džiaugiamės puikiais mūsų mokinių rezultatais Nacionaliniame mokinių Č.Kudabos geografijos konkurse! Šiais metais konkurso laureatais tapo:
            Rokas Bagdonas 8 b
            Dovydas Demikis I m
            Rusnė Šuopytė Pre-IB 1
            Kipras Bielozarevičius II a
            Mokinius paruošė geografijos mokytoja Loreta Latvienė.

• Palaikykime mokinių komandą ALS Europos statistikos konkurso finale!

• Nacionalinį etapą laimėjusios keturios Lietuvos komandos dalyvauja Europos statistikos konkurso 2021 finale. Jiems teko kurti vaizdo klipus tema "Informacija ir dezinformacija: oficialioji statistika duomenų kupiname pasaulyje". Pristatome Kauno jėzuitų gimnazija komandos „Als“ vaizdo klipą.  #esc2021 Palaikykime mūsų išmintinguosius mokinius Augustą Skietrį, Domantą Stanį ir Giną Balandinską iš IB 1 klasės, kurie jau atstovauja Lietuvai ir gimnazijai Europos statistikos konkurso finale! #esc2021 Pasidalinkime jų video ir padėkime jiems laimėti!

• Informacija apie 2020 – 2021 mokslo metų užbaigimą

• Mieli mokiniai, mokytojai, tėveliai,

dėkojame Jums už bendrystę ir pagalbą šiais mokslo metais mokantis nuotoliniu būdu.

Atsižvelgdami į ŠMSM sprendimus, Kauno jėzuitų gimnazijos Mokinių parlamento, Tėvų komiteto ir Mokytojų tarybos nutarimus, planuojame šiuos mokslo metus užbaigti mokantis nuotoliniu būdu.

Tokius sprendimus lemia tam tikros aplinkybės:

- nepalanki COVID-19 situacija Kaune bei visoje Lietuvoje;

- yra daug neišspręstų problemų organizuojant mokinių, mokytojų ir darbuotojų testavimą, be kurio grįžimas mokytis kontaktiniu būdu – neįmanomas;

- daugelis mokytojų ir darbuotojų paskiepyti tik pirmąja vakcinos doze, antroji dozė numatyta birželio viduryje;

- ugdymas turėtų būti organizuojamas šachmatiniu principu, vadinasi,  mokiniai mokytis kontaktiniu būdu gimnazijoje galėtų tik kas antrą savaitę;

- Kauno jėzuitų gimnazijoje nuo gegužės 3 d. iki 19 d. (kiekvieną dieną) organizuojami mokinių, besimokančių pagal TB (Tarptautinio bakalaureato) programą, baigiamieji brandos egzaminai. Iki gegužės 19 d. gimnazijoje neužtenka patalpų ugdymui kontaktiniu būdu 5–III klasių mokiniams organizuoti užtikrinant saugos reikalavimus ir laikantis srautų (mokymosi saugiuose „burbuluose“) schemos;

- baigiamieji brandos valstybiniai egzaminai IV klasių mokiniams vyks nuo birželio 7 d. Vadinasi,  tuo metu pamokos kontaktiniu būdu vykti negali.

Suprasdami tai, kad vaikai nori susitikti ir pabendrauti, planuojame po vieną dieną kontaktinių užsiėmimų gegužės ir birželio mėnesiais, kiekvienai klasei organizuojant temines edukacijas ar pamokas lauke.

Ir toliau įsipareigojame užtikrinti kokybišką ugdymą ir švietimo pagalbos teikimą.

Dėkojame už supratimą ir bendrystę!

Administracija