• Prizinės vietos 7-8 klasių geografijos olimpiadoje

     • Sveikiname KJG moksleivius, puikiai pasirodžiusius II-ojoje Lietuvos 7-8 klasių mokinių geografijos olimpiadoje:

      Jonas Budrikis 7a -  sidabro medalis;

      Saulė Vaidelytė 8b - bronzos medalis!

      Mokytojai Arūnas Krygeris ir Loreta Latvienė džiaugiasi mokiniais drauge su visa KJG bendruomene!

     • Debatai apie automobilių taršos mokestį atnešė pergalę

     • Pirmą kartą KJG debatų vokiečių kalba istorijoje mūsų gimnaziją šalies finale atstovavo net 3 gimnazistai - Rugilė Urniežiūtė IB, Anupras Jankauskis IIIm ir Karolis Liutkus IB. Goethes institute vykusių finalinių debatų tema buvo "Ar reikia Lietuvoje įvesti automobilių taršos mokestį?".

      Stipriausiai pasirodė ir nacionaliniame finale pergalę iškovojo Karolis Liutkus ir Rugilė Urniežiūtė. Gimnazistai bus Lietuvos atstovai Europos debatuose, kurie vyks rudenį Budapešte (Vengrijoje). Mokinius debatams ruošė mokytoja Vilma Palienė. Sveikiname ir linkime sėkmės!

     • Sveikiname "Lietuvos tūkstantmečio vaikų" superfinalo dalyvę!

     • "Lietuvos tūkstantmečio vaikų" konkurse dalyvavusi Emilija Urniežaitė iš 5 c klasės, puikiai pasirodė penktokų superfinale!  Padrąsinti ir palaikyti Emilijos susirinko linksma jos klasės draugų komanda! Superfinalo laidos bus rodomos gegužės 15 ir 22 dienomis per LRT. 

     • Džiaugiamės mokinių finansiniu raštingumu

     • Balandžio mėnesį vykusiame Lietuvos ekonomikos ir finansinio raštingumo konkurse „ISM FLOW“ į geriausiai pasirodžiusių dešimtuką pateko net trys IB1 klasės mokiniai:

      I vietą laimėjo Tomas Andzelis; 

      VII vieta skirta Laurynui Žaliui;

      X vieta - Jonui Sirvydžiui.

      Džiaugiamės drauge su mokytoja Laima Danilavičiene ir sveikiname nugalėtojus!

       

     • Su vokiečių kalba į Berlyną

     • Per pavasario atostogas I DSD ir I PreIB klasių mokiniai, lydimi mokytojų Laimos Danilavičienės ir Vilmos Palienės, keliavo į edukacinę kelionę į Berlyną. Gimnazistai susipažino su Vokietijos ir Berlyno istorija, aplankė dailės, istorijos bei Futurium (ateities) muziejus. Gyvūnų mylėtojai aplankė ir zoologijos sodą. Kelionė tapo puikia galimybe pagilinti vokiečių kalbos žinias, labiau pažinti vokiečių kultūtą, o taip pat mūsų gimnazistai gerino komunikavimo, empatijos, kūrybinius įgūdžius ir geriau pažino vienas kitą.

     • Net dvi pergalės Europos statistikos konkurse!

     • Europos statistikos konkurso nacionaliniame etape abi mūsų gimnazijos komandos - "Botanikai" A kategorijoje (Karolis Liutkus, Rugilė Urniežiūtė, Vilius Toločka, IB1) ir "FF91A4" B kategorijoje (Pija Chmieliauskaitė, Miglė Valutkevičiūtė, Paula Vadopalaitė, IIM) - laimėjo pirmąsias vietas!

      Komandos patenka į tarptautinį Europos statistikos konkurso etapą.

      Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Rasą Butkevičienę ir linkime abiems komandoms sėkmės!

     • KJG atstovai puikiai pasirodė Lietuvos debatų pusfinalyje

     • Balandžio 11 d. vyko tarptautinio projekto "Jaunimo debatai Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europoje" Lietuvos pusfinalis. Debatų tema buvo "Ar reikia uždrausti masinę gyvulininkystę Lietuvoje?". Mūsų gimnazijai atstovavo trys patyrę debatuotojai - Rugilė Urniežiūtė (IB), Karolis Liutkus (IB) ir Anupras Jankauskis (IIm). Visi trys mokiniai pateko į Lietuvos finalą, vyksiantį po 2 savaičių Vilniuje. Debatininkus ruošianti vokiečių kalbos mokytoja Vilma Palienė kartu su visa bendruomene džiaugiasi puikiais rezultatais ir linki sėkmingo pasirodymo Lietuvos finale.

     • Gavėnios rekolekcijose - mokytojų bendrystė piligriminėje kelionėje

     • Balandžio 9-10 d. mokytojai ir darbuotojai dalyvavo Gavėnios rekolekcijose. Šiais metais bendrystės su Dievu ir vienas su kitu KJG komanda buvo kviečiama ieškoti piligriminėje kelionėje iš Tytuvėjų į Šiluvą. Žygiuodami per pavasarėjančios Lietuvos laukus ir miškus, mokytojai mėgavosi ne tik ramiu vidiniu pokalbiu Dievu, bet ir drauge meldėsi, dalijosi savo dvasiniais įkvėpimais vieni su kitais. Verbų Sekmadienio iškilmę vainikavo kartu švęstos Šv.Mišios Šiluvos bazilikoje. Kantriausi dalyviai buvo pakviesti keliauti toliau, apmąstant Kryžiaus kelio stotis. Laukdami Šv.Velykų visi esame pakviesti nukeliauti į savo širdies gilumą ir nuritinti ten esančius akmenis!

     • „Save the earth“ anglų kalbos vertimų konkurse laimėta I vieta!

     • Sveikiname Justę Aleksaitę (II a) užėmusią I vietą Kauno m. I-III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos vertimų konkurse „Save the earth“ II kl. grupėje (mokyt. A. Masiulytė) ir Guodą Snicoriūtę (Ia) užėmusią IV vietą I kl. grupėje (mokyt. I. Daugirdienė).

    • Laimėta stipendija dalyvauti prestižiniuose vokiečių kalbos ir kultūros kursuose Vokietijoje!
     • Laimėta stipendija dalyvauti prestižiniuose vokiečių kalbos ir kultūros kursuose Vokietijoje!

     • II PreIB klasės mokinė Domilė Šidlaitė tapo Vokietijos užsienio mokyklų tarnybos (ZfA) ir Vokietijos Federacinės respublikos ambasados Vilniuje paskelbto konkurso „Deutschland erleben (Pažintis su Vokietija)“ laureate ir kartu su dar trimis Lietuvos moksleiviais gavo stipendiją dalyvauti  4 savaičių trukmės prestižiniuose vokiečių kalbos ir kultūros kursuose Vokietijoje.

      Kartu su gabiausiu jaunimu iš 55 pasaulio valstybių Domilė lankysis Berlyne, Miunchene, Kelne, gyvens bendraamžių šeimose, lankys kultūros, sporto renginius, muziejus, pamokas Vokietijos mokyklose - taip gilindama vokiečių kalbos žinias susipažins su Vokietijos kultūra bei tradicijomis. Domilę moko ir konkursui pasiruošti padėjo mokytoja Lina Milkintienė.

      Beje, Domilė jau septinta mūsų gimnazijos mokinė, laimėjusi šiuos ypatingus vokiečių kalbos kursus!

     • Geri pavyzdžiai įkvepia!

     • Džiaugiamės, kad į kvietimą padėti vaikams iš Ukrainos gausiai ir nuoširdžiai sureagavo didelė dalis KJG bendruomenės. Tiek klasėmis, tiek šeimomis jie gabeno paramą į Kulautuvą, kur yra apsistoję nuo karo pabėgę vaikai.

      Sekdami kitų tėvelių pavyzdžiu bei atsiliepdami į KJG laišką gimnazijos bendruomenei, 6 b klasės mokiniai taip pat jungėsi prie paramos Ukrainos vaikučiams, radusiems prieglobstį Kulautuvoje, iniciatyvos. Šeštokai patys susirinko fondą paramai, po pamokų klasės atstovai keliavo į parduotuvę, kur pasitardami draugiškai ir susikaupę rinko, tarėsi, skaičiavo, pirko, pakavo ir nuvežė įvairių skanėstų, vaisių ir daržovių ukrainiečių vaikučiams. Norėdami pralinksminti karo paliestos tautos vaikus, 6 b klasės atstovai pasirūpino, kad būtų kuo pasmaguriauti! Tėvelių bendruomenė dėkoja gimnazijai už iniciatyvą dalintis gerumu ir padėti tiems, kuriems dabar labiausiai reikia, o vaikus mokyti atjautos ir meilės! 

       

    • Gimnazistai puikiai „nardė“ po Žemės poliarines sritis
     • Gimnazistai puikiai „nardė“ po Žemės poliarines sritis

     • Sveikiname gimnazijos moksleivius šauniai pasirodžiusius 34-osios geografijos olimpiados „Žemės poliarinės sritys: nuo globaliųjų iššūkių iki lokalių ir globalių interesų” Kauno miesto etape: Roką Bagdoną I DSD (III vieta) ir Dovydą Demikį (II m – pagyrimo raštas) Mokytoja L. Latvienė ir visa KJG bendruomenė linki moksleiviams sėkmės respublikiniame etape, kuris vyks balandžio 28-30 d. Palangoje.

     • Geranoriška KJG tėvelių pagalba Ukrainos vaikams

     • Labai džiaugiamės 7B klasės tėvelių aktyvumu ir geranoriškumu! Kol vaikams vyko rekolekcijos, tėveliai nupirko reikalingų priemonių pagal išsakytą poreikį Kulautuvoje esantiems ukrainiečių vaikams. Tėvelių gausiomis aukomis ir bendromis pastangomis šokdynės, lankai, kilimėliai sportui, tinklinio tinklas buvo nuvežti į Kulautuvą. Buvo nepamiršti net ir prieskoniai bei saldumynai! Dėkojame, kad esate puikus pavyzdys savo vaikams ir mokote juos dalytis ir padėti! 

     • Erasmus+ MUN projektas Malagoje

     • Kovo 23-29 dienomis KJG mokiniai - Aira Plioplytė, Eva Kriaučiūnaitė, Aurėja Frolovaitė, Ignas Karvelis, Dovydas Demikis su mokytojomis Loreta Čižinauskiene ir Rasa Varsackyte dalyvavo Erasmus+ Model United Nations projekto partnerių susitikime Malagoje, Ispanijoje.

      Šiuo laikotarpiu vykusiuose debatuose KJG mokiniai, kartu su 25 atstovais iš kitų užsienio šalių, diskutavo tema “The impact of fake news on democracy” (vert. Melagienų poveikis demokratijai). Trys delegatai (Ignas, atstovavęs Braziliją, Eva, atstovavusi Kiniją, ir Aira, atstovavusi Australiją) pateko tarp penkių geriausiai pasirodžiusių šalių (resolution sponsors). Be to, Ignas ir Eva pelnė specialiuosius apdovanojimus: Best Delegate (Ignas Karvelis) Outstanding Delegate (Eva Kriaučiūnaitė).  

      Ši programa, ugdanti lyderystės ir viešojo kalbėjimo gebėjimus, suteikė galimybę patirti išbandymus, lavinančius kritinį ir kūrybinį mąstymą. Susitikimo metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo pažintinėje veikloje: aplankė išskirtinio grožio Andalūzijos miestelius Nerja ir Frigiliana, tyrinėjo Nerjos urvus, keliavo Caminito Del Rey keliu ir stebėjo išskirtinį reiškinį-smėlio audras.

     • Puikus pasirodymas meninio skaitymo konkurse

     • KJG IIm klasės mokinė Ugnė Grabliauskaitė Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse Kauno miesto etapo 9-12 klasių grupėje laimėjo II vietą. Mokinę konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilija Mataitė-Grigaitienė. Linkime sėkmės Ugnei šalies etape! 

     • Robotikos komanda pristatė Lietuvai krovininį hibridinį droną

     • Po pandemijos sukeltos dvejų metų pertraukos, KJG robotikos komanda LITBOT100 kovo 25 d. dalyvavo nacionalinėse varžybose „Cargo Connect“, kurios vyko Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ erdvėse. Šiais metais komandos varžėsi trijose srityse: robotų varžybose, inovatyvaus projekto ir vertybių pristatymuose. Gimnazijos komanda šia tema paruošė inovacijos projektą „Krovininiai hibridiniai dronai“. Komanda LITBOT100 puikiai pasirodė visose kategorijose, tačiau pritrūko truputį sėkmės, ir, po atkaklios kovos, absoliučioje kategorijoje Lietuvoje užėmė antrą vietą. Sveikiname jaunuosius išradėjus ir jų mokytoją Albertą Juškauską ir linkime kūrybinės energijos!

     • Fizikos konkurso laimėtojas

     • Sveikiname 8 b kl. mokinį Tomą Razbadauską, dalyvavusį 26-ajame Respublikiniame prof. Kazimiero
      Baršausko fizikos konkurse moksleiviams ir 8-os klasės grupėje užėmusį I-ąją vietą! 

     • Europietiško identiteto paieškos naujame Erasmus+ projekte

     • Tapatumas – sudėtinga sąvoka. Nėra lengva ją greitai paaiškinti. O jei pakviestumėme pasineri į europietiško identiteto paieškas per įvairius kalbos niuansus, architektūrą bei mokslą?  Susidomėtumėte?  

      “Gyvenimas kartu - lyg konstravimo žaidimas!”, teigia naujo Erasmus+ partnerysčių projekto KA 2 partneriai: Kauno jėzuitų gimnazija Lietuvoje, GPH - Institut de la Providence – Humanités Belgijoje, Liceo Scientifico Statale "F. Masci"  Italijoje bei Association Ecole de Provence Prancūzijoje.

      Šių metų kovo 13-17 d. KJG atstovės Vitalija Miškinienė ir Edita Zarembienė kartu su partneriais Belgijoje aptarė projekto detales ir veiklų planą. 

  • Kontaktinė informacija

   • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
   • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
   • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
   • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
   • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
  • Prisijungti