• Sveikiname Europos Statistikos Konkurso dalyvius!

• Dvi KJG komandos:
            1. Karolis LIutkus, Vilius Toločka ir Rugilė Urniežiūtė (PreIB2)
            2. Ginas Baladinskas, Augustas Skietrys ir Domantas Stanys (TB1)
            sėkmingai išsprendė I-ojo etapo užduotis ir pateko į II-ąjį konkurso etapą bei buvo apdovanotos Lietuvos Statistikos Departamento Diplomais.

• Sveikiname nacionalinio geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ nugalėtojus!

• Labai džiaugiamės puikiais mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ ir sveikiname prizininkus:

Ūlą Daukšytę 7c – III laipsnio diplomas
            Roką Bagdoną 8b  – II laipsnio diplomas
            Adrijų Jencių 8b – III laipsnio diplomas
            Dovydą Demikį Im  – I laipsnio diplomas
            Rusnę Šuopytę I Pre-IB – II laipsnio diplomas
            Kiprą Bielozarevičių IIa  – II laipsnio diplomas
            Dominyką Navicką IB1 – II laipsnio diplomas
            Roką Radomskį IIIb – III laipsnio diplomas

Geografijos mokytoja Loreta Latvienė

• Sveikiname su Valstybės atkūrimo diena!

• Mielieji, sveikiname Jus su Vasario 16-ąja - Valstybės atkūrimo diena! Šį istorinį stebuklą sukūrė žmonių meilė Tėvynei, laisvės troškimas, valstybingumo siekis. Branginkime laisvę ir vieni kitus!
            Šios šventės proga dalijamės folkloro mokytojos Vitos Braziulienės muzikiniu sveikinimu.

• Vasario 12-ąją vyks "Pamokos kitaip - Džiugesio diena"

• Atliepdami į nuotoliniu būdu besimokančiųjų ir jų tėvelių išreikštą poreikį patirti daugiau bendrystės, susivienyti vertybinei, kultūrinei, pažintinei veiklai, rytoj, vasario 12 d., 9-13 val. 5-8 klasėms skelbiame "Pamokas kitaip - Džiugesio dieną"!

Džiugesį pajusti padės turiningos ir kūrybiškumą skatinančios edukacijos. Penktokai dalyvaus "Dramos laboratorijoje", kurią kurs Kamerinio teatro aktoriai, šeštų klasių mokiniai bandys kūrybiškai įrodyti, jog "Aš myliu Lietuvą", septintokai teatro pamokėlėje "Kuriame pasaką" susipažins su Valstybinio jaunimo teatro aktorėmis, o aštuntų klasių mokiniai gilinsis į plačią meilės sąvoką, dalyvaudami edukacijoje "Romantika tarpukariu".  Kiekvieną edukaciją lydės bendras darbas mažose grupelėse, o programos pabaigoje - visi pasidalins įspūdžiais klasių refleksijose.
            Šios programos organizavimui naudojamos "Kultūros pasui" ir pažintinei veiklai skitos lėšos, o prie šeštokų programos kūrimo prisideda ir KJG mokinių tėveliai.

Meilės artimui ir tėvynei pakylėti, džiaukimės viltyje!

• Sveikiname prizininkus!

• Sveikiname 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antrojo (miesto) etapo prizininkus:
            Tomą Kvietkauską, II TB – 1 vieta;
            Eglę Juškevičiūtę, I TB – 1 vieta;