• Energingai ir su šypsenomis puoselėjamas KJG sportiškumas

     • KJG komanda, sudaryta iš 5 a, 7 a, 7 b, 7 c, 7 d mokinių ir jų šeimos narių dalyvavo Kauno „Akropolio" maratone. Buvo įveiktos 400 m, 1,5 km, 5 km ir 10 km trasos! Puikioje bėgimo šventėje jautėsi Kauno jėzuitų gimnazijos dvasia.

      Merginų ir vaikinų futbolo komandos „MAGIS" dalyvavo Dainavos futbolo taurėje. KJG sportininkai varžėsi su Aleksoto, Kazlų Rūdos, Ąžuolo (Kaunas), Futbolo Riteriai (Kauno raj.) ir Hegelmann B komandomis. „Šiame turnye FK Magis komandai Dievas davė daug pamokų ir padėjo ugdyti kovotojų charakterį!" – įsitikinęs fizinio ugdymo mokytojas Artūras Ševeliovas.

      Visa KJG bendruomenė džiaugiasi aktyviai sportuojančiais mokiniais ir linki jiems daug energijos!

     • Choro „Venimus“ pasirodymas festivalyje „Ąžuolėlis šimtašakis“

     • Balandžio 21 d. Kauno Juozo Gruodžio konservatorija prisipildė jaunatviškų balsų – suskambėjo IV-asis Kauno gimnazijų jaunimo mišrių chorų festivalis „Ąžuolėlis šimtašakis“. Scenoje pasirodė Kauno jėzuitų gimnazijos mišrus choras „Venimus“ (vadovė Erika Lukšienė, koncertmeisterė Rasa Paleckytė) kartu su Kauno „Aušros“ gimnazijos mišriu choru „Aušra“, Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos mišriu jaunimo choru „Gaja“, Kauno LSMU gimnazijos mišriu jaunimo choru „Ave Musica“, Kauno „Vyturio“ gimnazijos mišriu choru „Vyturys“ bei Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mišriu choru.

      Choras „Venimus“ atliko lietuvių bei užsienio autorių kūrinius. Fleita virtuoziškai pritarė Urtė Kazakauskaitė (II DSD).

      Už renginio akimirkų įamžinimą dėkojame Agnei Dociūtei (II DSD).

     • Suderinę vokiečių kalbą ir futbolą šeštokai laimėjo kelionę

     • Valio! Valio! Valio! Šis pasveikinimas skiriamas konkurso „1:0 für Deutsch“ nugalėtojams – KJG-TorJäger komandai: Smiltei Žilinskei, Vytautui Ketlėriui, Benui Leveckiui (6 a), Gabijai JuškauskaiteiDovydui Motejūnui, Mantui Globiui (6 c). Finale rungėsi net 15 komandų. Finalo dalyviai atliko vokiečių kalba užduotis, susijusias su futbolu, šmaikščiai ir kūrybingai pristatė savo komandą, o paskui azartiškai žaidė futbolą. KJG-TorJäger komanda laimėjo pagrindinį prizą – savaitgalį Berlyne, su futbolo treniruotėmis, ekskusijomis po miestą, dalyvavimą Bundeslygos varžybose bei apsilankymą futbolo klube Hertha BSC!

      Nuoširdžiai dėkojame šeštokams už pasiruošimą ir entuziazmą, Vaivai Stonytei (III b) už filmuko montavimą, fizinio lavinimo mokytojui Rimantui Pavydžiui už bendradarbiavimą ir futbolo subtilybes, vokiečių kalbos mokytojai Ingridai Stonienei už iniciatyvą. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams: Goethe Institut Litauen, Lietuvos masinio futbolo asociacijai, Lietuvos futbolo federacijai ir fotografui Sauliui Čirbai!

     • Mokytis kalbų yra smagu!

     • Balandžio 22 d. vyko 10-toji daugiakalbystės olimpiada „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame". Kauno jėzuitų gimnazijai atstovavo II DSD klasės komanda: Austėja Butrimaitė, Aivaras Jomantas ir Aleksandras Šileika. Olimpiados užduotys buvo įvairios: kalbėjimas ekspromtu, paveikslo personažų įgarsinimas, literatūros kūrinio (gimtąja kalba) interpretacija-raiškusis skaitymas, juokingos istorijos atpasakojimas trimis kalbomis ir žinių viktorina. Mūsų gimnazistai buvo apdovanoti nominacija „The team that performed the best in English, in the whole competition". Mokinius lydėjusi vokiečių kalbos mokytoja Vilma Palienė linki mokiniams ir visai bendruomenei atrasti dar daugiau džiaugsmo mokantis kalbų!

     • Istorijos olimpiados nugalėtojai Kaune

     • Balandžio 18 d. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje auloje įvyko 11-osios VDU Kauno istorijos olimpiados nugalėtojų apdovanojimai. Sveikiname KJG mokinius ir jų mokytojus:

      Gabijus Beržinis, 5c klasė, 5-6 kl. grupė, I vieta (mokytojas Arūnas Baliukevičius);

      Rokas Bagdonas, II DSD klasė, 9-10 kl. grupė, I vieta (mokytojas Domas Boguševičius);

      Tomas Morkus, II Pre-IB klasė, 9-10 kl. grupė, II vieta (mokytoja Rasa Varsackytė).

      Gimnazistai Aivaras Jomantas, Mikas Klimavičius (II DSD) ir Jogaila Mitkus (II M) pateko į 9-10 klasių grupės geriausiųjų dešimtuką ir apdovanoti universiteto padėkomis. Gimnazistų istorijos mokytojas D. Boguševičius.

      Rokas Bagdonas prof. Liudo Mažylio kvietimu vyks į Europos Parlamentą Briuselyje.

      Nuotraukų autorius - Jonas Petronis (VDU).

     • KJG Robotikos komanda tapo pasaulio vicečempionais

     • Lietuvos vardas suskambo garsiai kitapus Atlanto, kai Hiustono mieste balandžio 19-22 d. vykusio Pasaulinio robotikos čempionato metu buvo skelbiami nugalėtojai. Kauno jėzuitų gimnazijos Robotikos komanda LITBOT100 atstovaudami Lietuvai savo kategorijoje užėmė vicečempionų titulą. Komanda, kurią sudaro Viltė Vitkauskaitė, Jonas Zaleckas, Dovydas Urmelis (I PreIB), Jokūbas Vasiliauskas, Mykolas Platūkis, Aurėja Urniežaitė (II PreIB), Mantas Arnašius (II M), mokytojas Albertas Juškauskas ir juos lydėjęs kapelionas Eugenijus Markovas SJ, varžėsi su 30 tūkst. dalyvių iš viso pasaulio ir puikiai pasirodė tarp 108 First Lego League (FLL) Challlenge kategorijos komandų!

      Pasaulinio lygio festivalis FIRST LEGO League mokinius supažindina su realaus pasaulio inžinerijos iššūkiais. Šiame konkurse jaunieji kūrėjai yra kviečiami konstruoti, tyrinėti ir pristatyti projektus su autonominiais LEGO robotais, atliekančiais konkrečias užduotis. Komanda LITBOT100 festivalio dalyvių vertintojus sužavėjo savo samanų saulės baterijomis, kurios gali generuoti elektrą ir padėti Afrikoje gyvenantiems žmonėms. Visose varžybų kategorijose surinkusi aukštus balus komanda sužavėjo teisėjus savo pasirodymu, tad po varžybų mokiniams teko atsakinėti į žurnalistų klausimus, kaip komandai pavyko taip puikiai sukonstruoti ir užprogramuoti robotą, jog užduotys buvo atliktos tobulai! Kaip minėjo ilgametę robotikos būrelio vadovo patirtį turintis mokytojas Albertas Juškauskas, „Hiustone susirinko labai stiprios komandos, tad konkurencija tikrai buvo didelė, bet LITBOT100 pavyko sklandžiai pristatyti savo projektą, kurį puikiai įvertino teisėjai“.

      Dalindamiesi kelionės įspūdžiais su juos džiugiai pasitikusia KJG bendruomene komandos LITBOT100 nariai teigė, kad šis įvykis pranoko jų lūkesčius, nes „buvo žymiai įspūdingiau, tikėjomės“, apibūdino šį renginį kaip „patirtį, kuri išliks visą gyvenimą“. Šiame tarptautiniame čempionate dalyvavusiems 7 KJG gimnazistams tai tapo „svajonės išsipildymas“ ir „įsimintiniausia kelionė gyvenime“. Ši patirtis, kai tarptautinėje arenoje susitinka vaikai iš viso pasaulio ir stebėdami vieni kitų pasirodymus, mokosi vieni iš kitų, anot robotikos mokytojo A. Juškausko, yra neįkainojama.

      Jau dešimt metų KJG veikiantis robotikos būrelis pasiekė puikių rezultatų ir ne kartą tapo Lietuvos ir pasaulio čempionais. Puikiai pasirodę mokiniai atstovavo Lietuvai ir gimnazijai įvairiose tarptautinėse varžybose. Kovo mėnesį LITBOT100 varžėsi su dvidešimt stipriausių komandų nacionalinėse Lietuvos „First Lego League“ (FLL) robotikos varžybose ir laimėjo pirmąją vietą. Kita KJG robotikos komanda „Golden Fishes“, užėmė II vietą nacionalinėje atrankoje ir buvo puikiai įvertinta už išradingumą ir kūrybingumą. Šios komandos nariai š. m. gegužės 17–21 d. yra kviečiami atstovauti Lietuvai ir gimnazijai Atvirajame FLL čempionate (FLL Morocco Open) Marakeše, Maroke.

      KJG komanda dėkoja Hiustono lietuvių bendruomenės nariams, kurie rūpinosi, globojo ir palaikė vizito JAV metu, Vilniaus robotikos komandos „Lituanica X“ nariams, kurie palaikė ir lydėjo komandą visų varžybų metu! Taip pat nuoširdžią padėką KJG skiria prie komandos kelionės prisidėjusioms įmonėms UAB „Alfa Klasė“, UAB „Festo“, UAB „Kautra Cargo“, UAB „Danvita“.

      KJG Robotikos komandos pasiekimai buvo paskelbti LRT „Panoramos" laidoje. Labai  kviečiame pasidžiaugti interviu su KJG komandos LITBOT100 nariais! 

     • Jėzuitų bendradarbiai svarstė apie tikėjimo perdavimą

     • Vokietijoje vykusiame metiniame provincijos jėzuitų ir bendradarbių simpoziume susirinkę 180 dalyvių, svarstė, kaip šiais laikais esame kviečiami gyventi tikėjimu ir jį perduoti kitiems. Lietuvai atstovavo jėzuitai: t. Aldonas Gudaitis, SJ, t. Algimantas Gudaitis, SJ, t. Eugenijus Puzynia, SJ, t. Antanas Saulaitis, SJ, t. Artūras Sederevičius, SJ, t. Gintaras Vitkus, SJ, scholastikai Donatas Kuzmickas ir Marius Jocys, naujokas Gabrielius Zaveckas, taip pat bendradarbiai, atstovaujantys jėzuitų apaštalavimo sritims: jaunimo sielovados programai „Magis“, Kauno jėzuitų gimnazijai, jėzuitų bibliotekai, plėtrai ir komunikacijai.

      Apie šiame simpoziume vykusią diskusiją skaitykite čia. 

     • Prestižinė stipendija leis pažinti Vokietiją

     • Vokietijos ambasados organizuotame konkurse „Deutschland erleben“ sėkmė ir vėl lydėjo KJG mokines! Prestižinę stipendiją 4 savaičių trukmės viešnagei 4 Vokietijos miestuose kartu su gabiu jaunimu iš viso pasaulio laimėjo II Pre-IB klasės mokinė Atėnė Goštautaitė. I Pre-IB klasės mokinės Medeinos Kuprytės darbas taip pat buvo labai gerai įvertintas, ji yra rezervinė kandidatė kelionei į Vokietiją.

      Vokiečių kalbos mokytoja Lina Milkintienė ir visa KJG bendruomenė džiaugiasi mokinių pastangomis ir puikiais rezultatais. Konkurse, kurį remia Vokietijos užsienio mokyklų tarnyba ZfA ir Goethe institutas, Lietuvos moksleiviams buvo skirtos tik 2 stipendijos! „Atėnei linkiu Vokietijoje susipažinti su šalies kultūra, tradicijomis, užmegzti daug naujų pažinčių ir, žinoma, patobulinti kalbos žinias", teigia mokytoja Lina.

     • Meninio skaitovų konkurso nugalėtojas

     • Po velykinių atostogų į gimnaziją grįžtame su puikiomis žiniomis! 

      IB 1 klasės mokinys Vytis Morkūnas užėmė I vietą Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos organizuotame meninio skaitymo konkurse! Vyčio sėkme džiaugiasi jį ruošusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilija Mataitė-Grigaitienė bei visa KJG bendruomenė! 

      Linkime Vyčiui ir toliau neprarasti kūrybinio polėkio ir meninio skaitymo malonumo! 

    • Biologijos olimpiados nugalėtojai
     • Biologijos olimpiados nugalėtojai

     • Nuoširdžiai sveikiname XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių Kauno miesto biologijos olimpiados nugalėtojus:

      Medeinė Karpavičė (8 d) laimėjo I vietą;

      Emilija Urniežaitė (6 c), Tadas Burokas (7 a), Aušrinė Černiūtė (8 a) laimėjo II vietą;

      Eglė Juškelytė (5 b) ir Ugnė Sakalauskaitė (5 c) laimėjo III vietą;

      Aleksandras Donatas Vasiliauskas (8 b) pagerbtas padėkos raštu.

      Kartu su biologijos mokytojomis Indre Šlajūte ir Inga Vareikiene džiaugiasi visa bendruomenė ir linki mokiniams neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslų gamtos mokslų srityje. Sėkmės mokiniams!

     • Septintokų kelionė į Edinburgą

     • Balandžio 2–5 d. septintų klasių mokiniai lankėsi Edinburge, Didžiojoje Britanijoje. Šios pažintinės kelionės po Škotijos sostinę metu mokiniai turėjo progą susipažinti su reikšminga šio krašto istorija, pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais, aplankyti Stirlingo, Edinburgo, Holyrood pilis, pasivaikščioti po karališkąjį Britania laivą. Pajusti siaubingą viduramžių realybę mokiniams leido apsilankymas Edinburgo požemiuose. Magiškas kelionės akimirkas papildė ekskursija lankant J.K.Rowling romano veikėjų kilmės objektus. Septintokus lydėjusios mokytojos Giedrė Akramienė, Liuda Natkevičienė, Gytė Drukteinienė ir KJG darbuotojos Inga Juškaitė bei Liauda Mažeikienė džiaugiasi, kad kelionės akimirkos buvo sklandžios ir saulėtos.

     • JEEP sesijoje Marselyje mokiniai diskutavo apie ES aktualijas

     • 2023  m. kovo 25 – balandžio 1 d. Prancūzijoje vyko tarptautinis Europos jėzuitų švietimo projektas (JEEP – Jesuit Educational European Project). Šis tarptautinis jėzuitų mokyklų renginys – tai septynių dienų simuliacinė Europos Parlamento (EP) veikla. Šių metų JEEP sesiją organizavo mokytoja Sophie Pellegrini iš jėzuitų mokyklos Ecole de Provence - Marseille. Marselyje susitiko jėzuitų mokyklų mokiniai ir mokytojai iš 7 Europos Sąjungos valstybių: Lietuvos, Vengrijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Kroatijos bei Belgijos. KJG JEEP sesijoje atstovavo anglų kalbos mokytoja Vitalija Miškinienė kartu su Emilia Neverauskaite, Ieva Kalinauskaite (IB 1),  Arnu Akramu ir Kipru Bielozarevičiumi (III M). 

      JEEP savaitės metu mokiniai dirbo skirtinguose komitetuose ir aptarė Europos Sąjungos aktualijas. Šių metų sesijos dalyviai diskutavo skirtingomis temomis šiuose komitetuose: 

      1. Užsienio reikalų komitete (Ar laikas kurti ES kariuomenę?);

      2. Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitete (Kaip ES gali užtikrinti savo energetinę nepriklausomybę nuo rusiškų dujų?);

      3. Mokslo ir technologijų komitete (Kaip Europos Sąjunga gali reguliuoti metaversiją?);

      4. Žmogaus teisių komitete (Kaip ES gali veiksmingai pagerinti pabėgėlių vaikų galimybes gauti išsilavinimą?);

      5. Moterų teisių ir lyčių lygybės komitete (Lygios moterų galimybės, abortų draudimai ir kiti apribojimai);

      6. Piliečių laisvių komitete (Šengeno zonos ateitis. Ką reikėtų daryti, kad būtų užtikrintas laisvas judėjimas ES valstybėse narėse?);

      7. Konstitucinių reikalų komitete (Jaunimo balsavimo klausimas – Ar rinkimų amžiaus ribą reikėtų sumažinti iki 16 metų?);

      8. Ekonomikos ir pinigų politikos komitete (Kokių veiksmų galėtų imtis ES, kad būtų lengviau pereiti prie efektyvesnės ir žiedinės ekonomikos?).

      Finalinis projekto renginys – komitetuose parengtų rezoliucijų pristatymas bei gynimas.

     • Mag+is dieną mokėmės būti dėl kitų ir su kitais

     • Atsiliepdami į Didžiosios savaitės kvietimą pasiaukoti ir sekdami kilniu šv. Ignaco tarnystės pavyzdžiu KJG mokiniai balandžio 4 d., Magis dieną, papuošė savo gerais darbais! Mokyklos, aplink esančios gamtos tvarkymas, medelių sodinimas miške, talka Botanikos sode ir Pažaislio vienuolyne, veiklos „Kartų namuose", K. Griniaus slaugos ligoninėje, apsilankymas negalią turinčių asmenų centre „Korys", Panemunės senelių namuose, „Gerumo namuose", susipažinimas su A.C.Patria savanorystės galimybėmis, Samariečių bendrija, Kauno „Arkos" bendruomene, Evangelikų liuteronų bažnyčia, Kauno Mečete, edukacija Priešgaisrinio gelbėjimo tarnyboje – tai visapusiškos asmenybės augimo patirtys, kuriomis buvo praturtinta ši KJG tradicinė socialinių veiklų diena.

     • Individualizuotos programos kūrimas atsižvelgiant į mokinių poreikius

     • Individualizuotos programos kūrimas atsižvelgiant į mokinių poreikius yra nepaprastai svarbus uždavinys, siekiant užtikrinti efektyvų mokymąsi ir sėkmingą mokinių raidą. Šia tema buvo diskutuojama kovo 31 d. – balandžio 1 d. vykusiame projekto „Mokytojų ir mokyklos darbuotojų kvalifikacijos stiprinimas, skatinant pabėgėlių iš Ukrainos įsitraukimą" renginyje. Projekto tikslas – kelti mokytojų ir mokyklose dirbančių specialistų (psichologų, socialinių pedagogų) kompetenciją, reikalingą dirbant šiandieninėje ugdymo(si) aplinkoje. „Kiekvienas mokinys yra unikalus ir turi skirtingus gebėjimus, pomėgius, stipriąsias ir silpnąsias sritis. Todėl būtina atsižvelgti į šiuos individualius poreikius ir pritaikyti mokymo programas, kad jos atitiktų kiekvieno mokinio gebėjimus ir poreikius", - teigia Kauno jėzuitų gimnazijos I-IV klasių mokinių psichologė A. Laurynaitė.

      Seminaro metu mokytojai gilinosi, kaip kūrybingai pritaikyta individualizuota programa gali suteikti mokiniui galimybes pasiekti didesnį mokymosi efektyvumą. Seminaro dalyviai sutarė, kad tokia programa leidžia mokytojui pritaikyti mokymo turinį, metodiką ir užduotis pagal mokinio gebėjimus, pomėgius ir mokymosi stilių. Taip užtikrinama, kad mokinys gaus tinkamą iššūkį ir bus motyvuotas siekti aukštų rezultatų. Be to, individualizuota programa taip pat gali padėti mokytojui atpažinti ir remti mokinius, kurie susiduria su sunkumais arba turi specialiųjų poreikių, pavyzdžiui, mokiniai su negalia arba itin gabūs mokinai.

      Kuriant individualizuotą programą, svarbu bendradarbiauti su mokiniu ir jo tėvais ar globėjais, kad būtų galima kuo tiksliau identifikuoti mokinio poreikius ir tikslus. Taip pat būtina nuolat stebėti ir įvertinti mokinio pažangą bei keisti programą, jei būtina. Bendradarbiavimas su kitais specialistais, pavyzdžiui, specialiojo ugdymo pedagogais ar psichologais, taip pat gali būti naudingas kuriant individualizuotą programą ir užtikrinant mokinio sėkmę. Sėkmingai sukurtos ir taikomos individualizuotos programos padeda užtikrinti kiekvieno mokinio teisę į kokybišką švietimą ir leidžia mokiniams puikiai jaustis bei panaudoti visus savo turimus gabumus. 

      Kauno jėzuitų gimnazija džiaugiasi sklandžiu bendradarbiavimu su JAV vyriausybės fondu AEIF (Alumni Engagement Innovation Fund) ir JAV ambasada Lietuvoje, dėkodami už paramą projekto įgyvendinimui!  

     • Gavėnios rekolekcijos „Imk savo kryžių ir sek paskui mane" (Lk 9, 26)

     • KJG mokytojai ir darbuotojai, keliaujantys Gavėnios kelionėje ir beruošiantys savo širdis džiugiai Prisikėlimo šventei, buvo pakviesti į reikšmingą ir naudingą stabtelėjimą – Gavėnios rekolekcijas. Šio susitikimo tikslas buvo atrasti vidinių jėgų nešant savo kasdienį kryžių ir pastebėti šalia savęs kenčiantį. Rekolekcijas vedusi doc. dr. sr. Gabrielė Aušra Vasiliauskaitė OSB skatino rekolekcijų dalyvius susimąstyti apie gyvenimo prasmės paieškas:  „Gyvenime norime išvengti smūgių, skausmo, netekčių ir nelaimių. Tačiau toks gyvenimas neegzistuoja. Be kryžiaus nepažįstu tikrojo savęs. Kaip atpažinti, kad šis kryžius mano ir jo neišsižadėti? Kaip tyloje klausytis ir išgirsti Tylą – Dievą, kuris man sako: „Imk savo kryžių ir sek paskui mane“. Kas man trukdo? Pagrindinis klausimas – kokį gyvenimą pasirinkti: ar atpažinti savo kryžių, jį priimti ir nešti jį kartu su Jėzumi, ar bėgti, kaltinant Dievą ir kitus, koks neteisingas yra gyvenimas?". 

       

     • Sėkmė nacionaliniame fizikos konkurse

     • 2023 m. kovo 4 d. KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas kvietė jaunuosius fizikus pasitikrinti savo žinias į tradicija tapusį  Nacionalinį prof. K. Baršausko fizikos konkursą. Didžiuojamės 8 d klasės mokiniu Ąžuolu Aniūnu, kuris varžėsi su 71 Lietuvos bendraamžiu ir užėmė 2 - ąją vietą.

      Su puikiu pasirodymu sveikina fizikos mokytojas Vytautas Baršauskas ir visa KJG bendruomenė!

     • Diskusija apie akademinio esė rašymą

     • Kovo 24 dienos nuostabus pavasarinio penktadienio rytas prasidėjo prasmingai ir naudingai su VU lektore Jurga Kasteckiene. Gimnazijos abiturientai ir jų mokytojai entuziastingai diskutavo apie akademinio esė rašymą. Ir mokytojų, ir mokinių sutarimu, platus visų esė aspektų aptarimas leido visiems iš paskaitos išsinešti kažką naudingo. KJG bendruomenė džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su LAKMA ir laukia kitų bendrų renginių!

  • Kontaktinė informacija

   • VŠĮ “Kauno jėzuitų gimnazija”, Rotušės a. 9, Kaunas
   • Mokinių raštinė ir Priėmimo klausimai: +370 676 53935 arba Google Meet https://meet.google.com/ibu-njtr-wmf Administracijos raštinė: +370 618 19949 arba Google Meet https://meet.google.com/szd-ggzj-egh
   • Kauno jėzuitų gimnazija Rotušės a. 9, LT-44280 Kaunas LT-44280 Kaunas Lithuania
   • Įmonės kodas 300109458 Sąskaitos Nr. LT85 4010 0425 0070 9680 AB Luminor bankas Banko kodas 40100
   • https://www.facebook.com/pages/category/High-School/Kauno-j%C4%97zuit%C5%B3-gimnazija-453422008059612/
  • Prisijungti